Strona 148 z 162 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 1612
  1. #1471
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    U mnie jest ok, przed chwilą testowo zleciłem wypłatę.

  2. #1472
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    byly chwilowe problemy z mb teraz juz jest ok

  3. #1473
    Mam pytanie odnośnie bonusu od 1 wpłaty. Gdzieś na początku marca wpłaciłem 100$, żeby oblookać soft, poziom graczy itp. Ale ogólnie raczej cały czas grałem na innym roomie ( Everest ). Od mniej więcej początku maja zacząłem grać głównie na p*. Wyrobiłem bonus i zrobiłem solidnego rola jak na potrzeby tego co aktualnie gram. I teraz właściwie pytanie. Chcę dokonać wpłaty do całości bonusa od pierwszej wpłaty ( czyli 500$ ), i właściwie od razu dokanać wypłaty tego co wpłaciłem ( bo nie potrzebuje więcej $ na roomie ). Czy p* nie robi z takim posuniecięm jakiś problemów? Przy okazji pytanie czy przy pierwszej wypłacie zawsze trzeba weryfikować konto?
    I pytanko z innej beczki - czy jest w kliencie p* opcja wyłożenia na stół od razu wszystkich 5 kart po alinach pre? Sam jakoś nie znalazłem a np. w kliencie everka coś takiego było i muszę przyznać, że znacząco zmniejszało to u mnie prawdopodobieństwo tiltu po jakiś runner runner str8, flush-ach, i 1-2 outerach na river ( w momencie w którym - jeb - od razu 5 kart na stół ).

  4. #1474
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Cytat Zamieszczone przez orlos2001 Zobacz posta
    Mam pytanie odnośnie bonusu od 1 wpłaty. Gdzieś na początku marca wpłaciłem 100$, żeby oblookać soft, poziom graczy itp. Ale ogólnie raczej cały czas grałem na innym roomie ( Everest ). Od mniej więcej początku maja zacząłem grać głównie na p*. Wyrobiłem bonus i zrobiłem solidnego rola jak na potrzeby tego co aktualnie gram. I teraz właściwie pytanie. Chcę dokonać wpłaty do całości bonusa od pierwszej wpłaty ( czyli 500$ ), i właściwie od razu dokanać wypłaty tego co wpłaciłem ( bo nie potrzebuje więcej $ na roomie ). Czy p* nie robi z takim posuniecięm jakiś problemów? Przy okazji pytanie czy przy pierwszej wypłacie zawsze trzeba weryfikować konto?
    Z tego co pamiętam, to jeśli wpłacasz kasę pod kontem otrzymania bonusa, to możesz ją wypłacić dopiero po 48 godzinach. Co do weryfikacji konta przy pierwszej wypłacie, to nie pamiętam już jak to było.



    Cytat Zamieszczone przez orlos2001 Zobacz posta
    I pytanko z innej beczki - czy jest w kliencie p* opcja wyłożenia na stół od razu wszystkich 5 kart po alinach pre? Sam jakoś nie znalazłem a np. w kliencie everka coś takiego było i muszę przyznać, że znacząco zmniejszało to u mnie prawdopodobieństwo tiltu po jakiś runner runner str8, flush-ach, i 1-2 outerach na river ( w momencie w którym - jeb - od razu 5 kart na stół ).
    Swego czasu przeglądałem dosyć szczegółowo wszystkie opcje w kliencie PS i czegoś takiego nie było. Tak więc jeśli w ostatnich kilku update'ach tego nie dodali (a nie pamiętam, żeby było takie info), to takiej opcji nie ma.

  5. #1475
    Ok dzięki za szybką odpowiedź. Zrobiłem wpłatę i za 2 dni wypłacę z powrotem.

  6. #1476
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    Z tego co pamiętam, to w momencie wypłacania kasy i otwartym jakim kolwiek bonusie jest to ci zabierany w momencie cashout. Poszperaj tam w regulaminie promocji Stars600.

  7. #1477
    nie jest

  8. #1478
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez mad85 Zobacz posta
    Z tego co pamiętam, to w momencie wypłacania kasy i otwartym jakim kolwiek bonusie jest to ci zabierany w momencie cashout. Poszperaj tam w regulaminie promocji Stars600.
    jesli wyplacasz kase a jest jakis bonus dostepny to dostajesz komunikat, ze po wyplaceniu kasy i pozniej przy robieniu depozytu juz go nie bedziesz mial

  9. #1479
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    czemu nie ma SundayPL i czy coś się zmieni(ło) związku z wejściem ustawy? Pytanie kieruję do Piotra z Pokerstarsa

  10. #1480
    Cytat Zamieszczone przez mad85 Zobacz posta
    Z tego co pamiętam, to w momencie wypłacania kasy i otwartym jakim kolwiek bonusie jest to ci zabierany w momencie cashout.
    Nie no właśnie nie jest. Przynajmniej mi nie zabrali