Strona 53 z 162 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1612
  1. #521
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    tego juz sie chyba nawet nie da wyleczyc
    jak zrobić taką kupę? Ja nie mam żadnych emotek, trzeba to doinstalowac czy jak?

  2. #522
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Chciałbym zmienić oficjalnie konto, moje jest przeklęte, ale takiego powodu nikt nie przyjmuje do wiadomości. Nie chcę grać na babcię, mamę, siostrę, psa czy księdza. Chcę grać na siebie ale ps uparcie nie chce pozwolić założyć mi nowego konta albo chociaż wysłać szamana/mnicha/księdza/egzorcystę czy kogo tam trzeba żeby je odczarować!
    Stanko ktoś musi być dawcą. Musisz trochę wpompować do obiegu, żeby się tryby nie zatarły. Zacznij kierować się przysłowiem: chłopaki nie płacą. a ty ciągle dodajesz do puli. Napisz jak już zbankrutujesz, prześlę ci krzepiące słowa otuchy

  3. #523
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    CZY POKER STARS MACIEK BEDZIE LASKAWY ODPOWIEDZIEC MI NA MOJEGO WCZESNIEJSZEGO POSTA O PODWOJNYM MIESCIE PRZY JEDNYM Z GRACZY HIGH STAKES???

  4. #524
    I po co te nerwy? Gracz zmienil "miasto" w trakcie gry i
    dlatego na jednym stole miał jeszcze "Melbourne", a na drugim
    juz "Funkytown". Niektórzy gracze zmieniają miasta po to żeby przekazać informację, gdzie w danej chwili się znajdują, Luca Pagano miał na przykład Warsaw jak grał na EPT w Wawie.

  5. #525
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    To nie nerwy
    Pogrubilem, bo na pewno przeoczyles, a zalezalo mi na odpowiedzi. Dzieki i pozdrawiam.

  6. #526
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    ooo wlasnie bo pamietam był rozkminki czemu Luca ma w miasto wpisane Warsaw

  7. Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    I po co te nerwy? Gracz zmienil "miasto" w trakcie gry i
    dlatego na jednym stole miał jeszcze "Melbourne", a na drugim
    juz "Funkytown". Niektórzy gracze zmieniają miasta po to żeby przekazać informację, gdzie w danej chwili się znajdują, Luca Pagano miał na przykład Warsaw jak grał na EPT w Wawie.

    Z tego co widzę w oprogramowaniu to miasto zmienia się jedynie w zakładce z adresem... jak to się ma np. do sklepu, kiedy zmienię sobie np. zamiast konkretnego miasta na Poland - to przy zamówieniach w sklepie będę musiał korygować adres, czy jak to wygląda ?

  8. #528
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4
    Witam
    Dziś miałem taką sytuację: grałem 4 turnieje turbo i nagle rozłączyło mnie na godzinę, gdzie internet mi normalnie działał jak i inne poker roomy. Nie mam pojęcia czemu tak się stało, ale na pewno nie z winy mojego połączenia. W 2 turniejach byłem liderem a w 2 średnim stackiem, oczywiście przez to rozłączenie utraciłem wszystkie lokaty i z uwagi, iż to były turnieje turbo, skończyły się w tejże godzinie. Napisałem do supportu natomiast narazie żadnej odpowiedzi...
    Utraciłem najzwyczajniej pieniądze nie ze swojej winy...
    Co mogę zrobić w tej sytuacji ??
    Pozdrawiam serdecznie

  9. #529
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    jest szansa ze Ci oddadza wpisowe i napisza ze to jest prezent z ich strony :]

  10. #530
    ja miałem tak wczoraj, trwało to ok 15 minut. Internet był, a na PS brak dostępu. Trochę mnie wyblindowało, ale grałem dalej.