Strona 151 z 162 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 1612
  1. #1501
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Da się wyłączyć te informacje o turkach wyskakujące na stolikach???

  2. #1502
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Opcje-anonsowanie turniejów-blokuj wyskakujące okna i anonse na czacie

  3. #1503
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    a jest może opcja taka żeby ustawić wielkość stolików jaki się preferuje na stałe ?
    na niektórych roomach (właściwie na większości ) jest tak ze tak jak wyregulujemy pierwszy stolik tak samo otwierają się kolejne .

  4. #1504
    do ' skradacz': Jedną z opcji oprogramowania PokerStars jest "Pamiętaj Pozycjonowanie Stołów", która dostępna jest w zakładce "Widok" w lobby PokerStars.

    Jak już z pewnością zdążyłeś zauważyć, pierwszy stół, który otwierasz pojawia się w górnym lewym rogu ekranu, kolejny w dolnym prawym, następny w górnym prawym rogu, a jeszcze kolejny w dolnym lewym rogu ekranu. Kolejność ta jest powtarzana przy każdym kolejno otworzonym stole.

    Jeśli przesuniesz stół do wybranej przez Ciebie lokalizacji na pulpicie, po jego zamknięciu i ponownym otworzeniu stół znajdzie się ponownie w górnym lewym rogu ekranu.

    Przy uaktywnionej funkcji "Pamiętaj Pozycjonowanie Stołów", program zapamięta lokalizację i wielkość Twojego ostatnio zamkniętego stołu, a przy ponownym otwarciu automatycznie umiejscowi go w wybranym wcześniej miejscu. Funkcja ta ma na celu zaoszczędzenie graczom czasu i wysiłku przeznaczonego na przemieszczenie i zmianę wielkości stołu.

  5. #1505
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Na stole klikasz na View Options a później masz Custom layouts i zapisujesz sobie dowolnie poukładane stoliki.

  6. #1506
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Da się dodać do waiting list za jednym razem więcej stołów niż jeden????

  7. #1507
    Informujemy, że można dodac wiele stołów do listy oczekujących graczy.
    Z listy stołów w głównym lobby wybierz stół, przy którym chcesz zagrać i kliknij na "Listę Oczekujących". Pojawi się okno gdzie musisz kliknąć "Dołącz" aby zostać wpisanym na listę.

    Druga możliwość to kliknięcie na wybrany z listy stół. W prawym dolnym rogu okna tego stołu pojawi się informacja "Czekaj na miejsce". Jeśli klikniesz tą opcję, również zostaniesz wpisany na listę oczekujących graczy.

    Jeśli chcesz opuścić wszystkie listy oczekujących graczy, w głównym lobby PokerStars wybierz:

    "Żądania - > Oczekujący na Stołach..." a następnie kliknij "Usuń mnie ze wszystkich kolejek do stołu"

    Gdy znajdziesz się na początku listy graczy oczekujących na miejsce, będziesz miał 60 sekund na zajęcie swojego miejsca.

    Na liście stołów w głównym lobby, stoły w kolorze czerwonym oznaczają te, przy których aktualnie grasz, a w kolorze fioletowym te, przy których chcesz zagrać i do których jesteś wpisany na listę oczekujących graczy.

  8. #1508
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Wszystko fajnie, ale to nie jest odpowiedź na zadane pytanie

  9. #1509
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    10
    Cześć ! Mam pytanie do was. Podczas gry wyskoczył mi komunikat w oknie czatu o przepisanie kodu z obrazka, tak jak ma to miejsce podczas rejestracji na rożnych forach. Spotkał się ktoś już z tym, a może ktoś z Pokerstarsa mi odpowie ?

    Pozdrawiam!

  10. #1510
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    Ja się kiedyś spotkałem, wpisałem i tyle. To chyba zabezpieczenie przed botami.