Strona 153 z 162 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 1612
  1. #1521
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Cytat Zamieszczone przez PokerStarsGrzegorzK Zobacz posta
    Radzimy ponownie, aby nie używać połączeń VPN lub Proxy do gry przy naszych stołach.
    Ktoś już pisał tutaj albo na innym forum, że support angielskojęzyczny ma na ten temat inne zdanie - nie maja nic przeciwko używaniu VPN.

  2. #1522
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Grzegorzu,

    Jak już mówiłem ceniłem sobie bardzo support PS, ale to co napisałeś (jestem pewien że nie Ty stworzyłeś te formułki) świadczy o zwykłym niechcemisiejstwie i niekompetencji... Zakłócić działanie oprogramowania PokerStars? W jaki mianowicie sposób? Jestem bardzo ciekaw uzasadnienia tego zdania.

    Radzicie, aby nie używać proxy. A czy ja go używam bo chcę? Mój operator internetowy wymusza jego użycie. Nie mam wyboru.

    Ale esencją mojego żalu jest to, że problem można rozwiązać w banalny sposób, który dość łatwo sam znalazłem w internecie. I to nie żaden hackerski, tylko wbudowany w oprogramowanie PokerStars (mówię o dopisaniu konfiguracji proxy do konfiguracji klienta PS).

    Ja sobie problem rozwiązałem, więc nie musisz mi już tłumaczyć ani przekonywać, już jest ok, ale support się wybitnie nie popisał.

  3. #1523
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    23
    Witam serdecznie.
    Mam pytanie do supportu.Mianowicie czy nie zastanawialiście się nad tym,aby wprowadzić taką funkcję "i'm ready" na FT Sit&Go?? Rozmawiałem z wieloma graczami i napewno taka funkcja udogodniłaby grę wielu osobom.Chodzi o to że jeśli jest finałowy stół w jakimś SnG i następuje przerwa,to mógłby się pojawić przycisk I'm Ready i gdyby wszyscy gracze nacisnęli ten przycisk to gra automatycznie by wystartowała.Bo gdy zostaje np.3-4 graczy to jestem pewien że wiele osób wolałoby dograć tego SnG szybciej niż czekać 5 minut aż się przerwa skończy.Proszę o odpowiedź

  4. #1524
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Wiele osób multitablinguje i woli mieć przerwy w jednym momencie na wszystkich stołach. Uwierz mi, że dla wielu osób w SnG finałowych stolików jest kilka

  5. #1525
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ale przecież nie każemy likwidować przerw. Zróbmy możliwość zignorowania przerwy jeśli WSZYSCY pozostali w turnieju gracze się zgodzą. Proste jak drut - jeśli wszyscy nacisną "I'm ready" wznawiamy turniej. Kropka.

    Jestem za.

  6. #1526
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    23
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Ale przecież nie każemy likwidować przerw. Zróbmy możliwość zignorowania przerwy jeśli WSZYSCY pozostali w turnieju gracze się zgodzą. Proste jak drut - jeśli wszyscy nacisną "I'm ready" wznawiamy turniej. Kropka.

    Jestem za.
    Właśnie o to mi chodziło Dziękuję Woland za wyjaśnienie ja widocznie napisałem to zbyt skomplikowanie.Uwierz że wielu graczy jest na "tak" dla wprowadzenia przycisku "I'm Ready"...

  7. #1527
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czy jest mozliwosc ustawienia liczby stolow na danym ekranie ? jak chce na glownym miec powyzej 6ciu stolow to zmniejsza mi je do rozmiarow takich zeby sie 12 miescilo... da sie jakos softaware'owo ustawic np na 9 stolow ?

  8. #1528
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Możesz sobie zapamietac ustawienia stołów na kazda okazje. I w razie potrzeby i ochoty je włączać.

  9. #1529
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    czyli np recznie sobie ustalic taka wielkosc zeby sie 9 miescilo i zapisac jako ustawienie ?

  10. #1530
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249
    Tak i zapisać. Ja mam kilka takich ustawień zapisanych. Dla różnej ilości stołów. Ustawia sie to w View.