Strona 79 z 162 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1612
  1. #781
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Już to zmieniono, teraz stoły są pełne a jak trzeba to tworzy się nowy.
    No i prawidłowo Pewnie już ktoś to zgłosił bo rzeczywiście było to denerwujące trochę.

  2. #782
    Nastepne oszukansto PS to jak dla mnie, w turniejach 1x1 (bardzo duzo ich gram), to ze gdy ktos Ty lub przeciwnik wygra bardzo duzego pota to na 80% na znowu super karte. To takze nie jest przypadek !. Wiem taki soft do ktorego .... jestes przyzwyczajony, tak jak w "Wielkim Szu" "Ja oszukiwalem, ty oszukiwałes , gra była sprawiedliwa". Ale troche snutne najwiekszy room a takie cuda

  3. #783
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez lei22 Zobacz posta
    Nastepne oszukansto PS to jak dla mnie, w turniejach 1x1 (bardzo duzo ich gram), to ze gdy ktos Ty lub przeciwnik wygra bardzo duzego pota to na 80% na znowu super karte. To takze nie jest przypadek !. Wiem taki soft do ktorego .... jestes przyzwyczajony, tak jak w "Wielkim Szu" "Ja oszukiwalem, ty oszukiwałes , gra była sprawiedliwa". Ale troche snutne najwiekszy room a takie cuda
    RUSH

  4. #784
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ale masakra!!!! wszystkie ustawienia lobby i stolow mi zresetowalo

  5. #785
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Cytat Zamieszczone przez lei22 Zobacz posta
    Nastepne oszukansto PS to jak dla mnie, w turniejach 1x1 (bardzo duzo ich gram), to ze gdy ktos Ty lub przeciwnik wygra bardzo duzego pota to na 80% na znowu super karte. To takze nie jest przypadek !. Wiem taki soft do ktorego .... jestes przyzwyczajony, tak jak w "Wielkim Szu" "Ja oszukiwalem, ty oszukiwałes , gra była sprawiedliwa". Ale troche snutne najwiekszy room a takie cuda
    idz pograj w bierki a nie pieprzysz takie glupoty...

  6. #786
    ok zaczne grac w bierki ciulasie

  7. #787
    Przepraszam za zasmiecanie forum tym ostatnim postem, nie moglem sie powstrzymac, ale to bylo ostatni raz. Ogolnie poza moim spostrzezeniami odnosnie PS gra sie calkiem przyjemnie, tylko niestety ciagle mi brakuje promocji dla graczy sredneigo kalibru, no bo jak tutaj walczyc z obywatelem_g w TLB, a grac we freerolach mi sie nie chce. Inicjatywy typu Maleman to za malo.

  8. #788
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    7
    Sciągałem z Tego co mi Kazaliście i dalej tak mam wiec ja juz nie wiem :d

  9. #789
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    29

  10. #790
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    7
    ściągałem z tego dalej nic