Strona 68 z 162 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 1612
  1. #671
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    nie tylko Ty tak masz ja mam takich sytuacji kilkadziesiat (doslownie) w ostatnim okresie dziennie ;/
    Podobają mi się takie teksty. Dorzuć do tych kilkadziesiąt jeszcze parę zer. Będzie bardziej efektownie.

  2. #672
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Podobają mi się takie teksty. Dorzuć do tych kilkadziesiąt jeszcze parę zer. Będzie bardziej efektownie.
    akurat adamie jestes zywym przykladem osoby ktora dorzuca do swoich narzekan te pare zer

  3. #673
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Podobają mi się takie teksty. Dorzuć do tych kilkadziesiąt jeszcze parę zer. Będzie bardziej efektownie.
    po 1 nie narzekam
    po 2 Tobie najblizej do stanko na gorzkich zalach
    po 3 gralem dziennie po ok 200 sitow wiec zaden to wyczyn i przesada kilkadiesiat bad beatowych rozdan

  4. #674
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    jezeli wygram stepa 4 za 215$ do wsop 650$ qualifier to moge sie z niego wyrejestrowac i dostac wzamian tournaments dollars ?

  5. #675
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    nie, W$

  6. #676
    Na czym polega różnica między T$, a W$??

  7. #677
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    t$ są używane jako wpisowe do turniejów na ps a w$ jako wpisowe do satelit do eventów live (ale i również SCOOP czy WCOOP)

  8. #678
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Natomiast oba typy mozna spieniezyc tak czy siak (sprzedac).

  9. #679
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    po 1 nie narzekam
    po 2 Tobie najblizej do stanko na gorzkich zalach
    po 3 gralem dziennie po ok 200 sitow wiec zaden to wyczyn i przesada kilkadiesiat bad beatowych rozdan
    ad2. To wina BossMedii :P
    ad3. No skoro grasz AŻ 200 sitów... to trochę zmienia sytuację. Choć jakoś nie bardzo to mogę sobie wyobrazić ale nie wykluczam. Jednak są różne pechowe rozdania. Co innego przegrać z 1-outerem, co innego z 3-outerem a co innego z 7-outerem. Jak ktoś to wszystko wrzuca do jednego worka to jakieś nieporozumienie.

  10. #680
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Mały OT - czy to dozwolona praktyka: na ten moment do turnieju 8R do GP Strefy Live zapisany jest jakiś Francuz, gość o nicku "yapieredole" oraz zawodnik z miejscowości "Kurwa Mac"...