Strona 61 z 162 PierwszyPierwszy ... 1151596061626371111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1612
  1. #601
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    A co sie stało z opcja wpłaty/wypłaty poprzez moneybookers?

    a widze logo sie zmieniło tylko
    Ostatnio edytowane przez jarsza ; 30-03-2009 o 17:01

  2. #602
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    Ktoś wie dlaczego nie można wypłacać środków z PS na netellera??

  3. #603
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez bartasPL Zobacz posta
    Witam

    Ktoś wie dlaczego nie można wypłacać środków z PS na netellera??
    Jesteś pewien? Bo ja na przykład nie mogłem znaleźć opcji wypłaty przez MB i 26.03 zrobiłem cashout przez Neteller właśnie.

  4. #604
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    CZemu tu promocje na PokerStars nie moga byc opublikowane pare dni przed zaczynajacym sie miesiacem ! to jest nie do przyjecia ! to jest skierowane do Macka


    pozdrawiam

  5. #605
    21:05 naszego czasu 4 turki april foolishness - genialne

  6. #606
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wogole fajne jest ze za 6k fpp mozna kupic takiego elektronicznego tockena ktory generuje takie jednominutowe jednorazowe hasla do logowania w PS

    Mysle ze dla tych ktorzy trzymaja wieksze kwoty to fajna propozycja

  7. #607
    W której zakładce sklepowej znajduje się ten security token??

  8. #608
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    Dostaniesz W$ rowne wpisowemu do tego turnieju, ktore bedziesz mogl wykorzystac do wpisowego do innych eventow specjalnych(np. innych SCOOP) lub satelitek do nich.

  9. #609
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Jurand Zobacz posta
    W której zakładce sklepowej znajduje się ten security token??
    ja to ogladalem przez cashiera w sofcie i bylo w zakladce SECURITY

    Bo na stronie www chyba nie zostalo jeszce dodane

  10. #610
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Głównie to do Maćka adresuję:

    Grałem dzisiaj sesję kilkunastu DOA za 5$. Jak chciałem zamknąć klienta, wyskoczyło mi że jestem jeszcze zarejestrowany jeszcze do jednego turnieju. Jak spojrzałem w "registered in tournaments" okazało się że nie mam tam żadnych turniejów. Jak przejrzałem historię, okazało się że jeden turniej mi się nie otworzył i wyblindowałem się w nim na 6 miejscu (ale mimo tego że turniej dawno się skończył, soft ciągle myślał że jestem tam zarejestrowany).

    Napisałem już do supportu i zwrócili mi od razu buy in (kolejne brawa dla supportu PS, wszędzie indziej bym musiał pewnie kilka maili wysłać), ale jednocześnie napisali mi że to była wina mojego połączenia za które nie ponoszą odpowiedzialności. Jednak to chyba nie do końca prawda, jestem przekonany że to wina softu (połączenie miałem w porządku, grałem w tym czasie inne DOA).

    Piszę to żebyście wzięli ten fakt pod uwagę, bo ewidentnie w pewnych okolicznościach soft nie reaguje tak jak powinien. Miałem już kilka razy wcześniej taką sytuację, ale zawsze w MTT i uruchamiałem stolik ręcznie (wiedziałem że powinien się rozpocząć), ale przy multitablingu DOA nawet nie zauważyłem że uruchomiło się za mało stolików.