Strona 3 z 162 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1612
  1. #21
    ArkadiuZz danymi do logowania zarządzasz Ty i w Twojej gestii pozostaje dbanie o ich zabezpieczenie, nie polecamy żadnych programów, za pomocą których miałbyś się logować do PokerStarsa. Do oprogramowania PokerStars logujesz się w oprogramowaniu PokerStars.
    Twoje dane u nas w bazie są maksymalnie bezpieczne. To tyle jeżeli chodzi o moje stanowisko

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    Nie znam się za bardzo na tym, ale czy logowanie na PS przy udziale innego programu jest całkowicie bezpieczne i nie ma ryzyka, że ktoś przechwyci hasło, login ?
    Jakie stanowisko w tej sprawie przyjmuje Pan PS ?
    Wine to soft na linuxa który umożliwia uruchomienie programów dedykowanych i kompilowanych dla Windows. Nie ma do tego nic Pan PS, a ryzyko jest takie samo jak uruchamianie w Windzie. Też możesz ieć wirusa, keyloggera itp.

    pozdr. kabo

  3. #23
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Pytania już zadwałem, ale nikt mi nie odpowiedział. Może tu będzie lepiej.
    1. Limited edition, Aston Martin Hat + T shirt
    Available in Europe only
    Wszystko wygląda dobrze tylko z tego co widzę jest jedynie rozmiar XXXL. Jak duże to to i dlaczego nie ma nieco mniejszych rozmiarów?
    2. Limited edition - WSOP Team 2006 Bag & Hat
    Torba na zdjęciu wygląda dobrze, ale czy na prawdę jest duża i pojemna? Tzn. czy nadaje się na większe wyprawy typu wakacje, gdzie trzeba sporo spakować. Chodzi o wersję L.
    Czy pokerstars ma zamiar dodać do swego store plecaki?

    Edit: Zapomniałem jeszcze o jednym. Może to banalne, ale nie wiem jak ustawić krycie swojego nicku w wyszukiwarce zawodników. Chodzi o to, aby po wpisaniu wyskakiwało "not found", pomimo, że właśnie gram.
    Ostatnio edytowane przez troll ; 11-06-2008 o 09:32

  4. #24
    opcje->ukryj przed wyszukiwaniem

  5. #25
    troll, gdzie pytałeś, że nikt Ci nie odpowiedział, daj znać to zapytam dlaczego nie odpowiedział
    Co do Aston Martina ostatnio dostałem parę kompletów w rozmiarze L, skąd to info, że nie tego w L?
    Torba PokerStars, szczerze, większa wersja chyba nie nadaje się na większe wakacje, to znaczy nie jest to torba gdzie mógłbyś spakować wszystko wyjeżdżając gdzieś na tydzień.
    Plecaki nie mam takiego info - wiem, że wkrótce będzie nowa kolekcja rzeczy w sklepie bardzo fajna

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Czy do tej satelity za 370$ to są w ogóle jakies satelity nie-turbo?? A jeśli tak to kiedy??

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    będziesz się satelitował? mięczak. ;p ja już wydałem za dużo na satelity.

  8. #28
    Jacku, jest ich od groma, WSOP-200 na czerwono, Events/Wydarzenia - WSOP

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    Co do Aston Martina ostatnio dostałem parę kompletów w rozmiarze L, skąd to info, że nie tego w L?
    tylko XXL da sie zamowic poprzez lobby, jest mozliwosc zamowienia mailem rozmiaru L??

  10. #30
    Sprawdzę to Wojtas, czy są dostępne jeszcze być może już ich nie ma ale dowiem się.