Strona 131 z 162 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 1612
  1. #1301
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    o 6 rano pierwszego dnia nowego miesiaca

  2. #1302
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Czy miał ktoś podobny problem? Ktoś przeslał mi kasę na PS i... pieniądze wyparowały! Nie ma ich na żadnym z kont, ani nawet w historii! Pisaliśmy już do supportu ale poposili o jakieś dane i od wczoraj cisza.... Gram na PS od kilku lat, zawsze mialem do nich duze zaufanie. Nigdy o czyms podobnym nie slyszalem

  3. #1303
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    wez screena od kogos ze napewno Ci wyslal. Albo moze przyblokowali ten transfer jako jakis podejrzany ;]

  4. #1304
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Dwa pytanka:

    1.Mozna ustawic zeby pokazywal sile reki?

    2.Gdzie ustawic zeby przy uruchamianiu sita NIE wlaczal lobby turnieju?

  5. #1305
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Advanced Multi Table Options i tam odznaczasz Auto-Open Lobby

    a co do 1 to nie wiem

  6. #1306
    Najnowsze zmiany w oprogramowaniu PokerStars.pl:

    Ulepszone notatki: większa domyślna ikona notatek i obramowanie miejsca gracza kolorem zgodnym z kategorią notatki o nim. Obie funkcje można ustawiać poprzez menu "Opcje" > "Notki o graczach...".

    Przyrost dodatkowego czasu: wprowadzono zwiększający się czas dodatkowy i stopniowo w turniejach będzie on dodawany w nowym formacie.

    Kolumna PDWP: kolumna Gr/Flop może być teraz zastąpiona przez PDWP (Pieniądze Dobrowolnie Włożone do Puli) - "Opcje" > "Opcje wyglądu lobby" > "Pokaż PDWP zamiast kolumny Gracze/Flop".

    "Skup się na nowych turniejach": nowa pozycja w menu "Opcje" > "Zaawansowane opcje gry wielostolikowej".

    Triple Stud: rotacja gier Stud Hi, Razz i Stud Hi/Lo. Pojawi się w sierpniu w zakładce "Inne Gry" > "Gry Mieszane" > "Triple Stud".

  7. #1307
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Najnowsze zmiany w oprogramowaniu PokerStars.pl:
    "Skup się na nowych turniejach": nowa pozycja w menu "Opcje" > "Zaawansowane opcje gry wielostolikowej".
    .
    to jest to na co wszyscy grinderzy MTT i sng MTT plakali od dawien dawna? ze mozna wylaczyc ze nowy stol pojawia sie na gorze stacka nad stolem na ktorym masz akcje?

  8. #1308
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    to jest to na co wszyscy grinderzy MTT i sng MTT plakali od dawien dawna? ze mozna wylaczyc ze nowy stol pojawia sie na gorze stacka nad stolem na ktorym masz akcje?
    bylo by super ;p

  9. #1309
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Mam pytanie o oznaczanie opisu transakcji wpłat kartą.
    "Transakcje zakupu są identyfikowane na wyciągu z karty kredytowej za pomocą oznaczenia PStars"
    Wcześniej przy wpłatach taki zapis faktycznie był.
    Po ostatniej wpłacie już jednak wyraźnie jest zapisane pokerstars.
    Pytanie dlaczego nie informują o tym?!. Nie każdy sobie może życzy kuzwa takich niespodzianek!
    opis transakcji w banku
    Ostatnio edytowane przez lilu80 ; 13-08-2010 o 09:10

  10. #1310
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Siema, wczoraj gram sobie na pokerstarsie i nagle połączenie zostało zerwane, na początku myślałem że coś z internetem ale okazało się że wszystko inne działa normalnie (strony internetowe, inne pokerroomy). Po konsultacji z pokerstars okazało się że problem nie leżał również po ich stronie. I co najciekawsze od tego momentu nie mogę otworzyć ani oprogramowania ani strony pokerstarsa i są to jedyne rzeczy jak pisałem wyżej, które nie działają. Oczywiście sporo dolarów przeszło mi koło nosa bo nie mogłem skończyć żadnego sita. I mam pytanie czy komuś cos takiego się już zdarzyło i co ewentualnie zrobił. Pokerstars mówi że wina leży po stronie mojego operatora internetowego ale ja przyznam że mam co do tego wątpliwości. Co o tym sądzidzie? pozdro