Strona 127 z 162 PierwszyPierwszy ... 2777117125126127128129137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 1612
  1. #1261
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    w co zagrasz za 1c ?

    nie latwiej samemu wplacic kilka $ ? albo wygrac jakies freerolle ?

  2. #1262
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Jest turk za 1c o ile hyper turbo na 990 ludzi jest "normalny", ugraj i sprzedaj play money

  3. #1263
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    witam. mam pytanie odnosnie nowego konta i tych gadzetow za 300FPP. Chodzi o to ze zakladalem konto na poker stars ale nie z waszego linka ale nie robilem jeszcze depozytu, i tu moje pytanie czy moge zalozyc nowego konto na te same dane z wasszego linka i bede mogl zrobic depozyt wyrobic te fpp dostac te gadzety ??

  4. #1264
    Nie można założyć drugiego konta, jest to niezgodne z regulaminem.

  5. #1265
    Cytat Zamieszczone przez lilu80 Zobacz posta
    1. Zauważyłem, że zostały wprowadzone turki KO. Super sprawa.
    Obecnie jednak są chyba tylko SNG KO natomiast brak MTT KO.
    Czy planujecie więc także wdrożyć turki MTT KO?

    2. Czy planowane jest także wdrożenie turków MTT i SNG o wpisowym za punkty FPP?

    3. Pytanie dotyczące deala. Czy na PS planowane jest wdrożenie softu w którym gracz kiedy dojdzie do FT będzie mógł skorzystać z pomocniczego programu do deala tak jak jest to rozwiązane na FTP. Czy obecnie w zwykłych turkach SNG można dokonywać deala? Jeśli tak to jak z tego skorzystać? Przyznam się że jest to chyba tylko dla wtajemniczonych graczy. Ostatnio byłem zaintersowany w turku SNG podziałem puli z drugim graczem. Gracz akceptował. Byłem przekonany, że w momecnie kiedy obydwoje z graczy skorzystają z sitout będzie pauza manulana i można będzie omówić warunki. Jednak pauzy nie było. Gra toczyła się dalej i deala nie można było omówić. Pytanie dlaczego?. Czy tylko w mega MTT można skorzystać z deala?
    Pytania te odnoszą się do spraw, o których decydują osoby z kierownictwa PokerStars (nie są one z nami konsultowane) - my dowiadujemy się o nich, gdy zostają już wdrożone. Nie potrafię więc odpowiedzieć na te pytania. Na pewno sugestie graczy są brane pod uwagę - tak było np. w przypdaku zmiany wysokości wpisowego do gier stolikowych.

  6. #1266
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Czy turnieje typu Malemen i Chiptopgear umarly wraz z ustawa antyhazardową czy jest szansa ze do konca roku cos sie wykluje???

  7. #1267
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    Czy turnieje typu Malemen i Chiptopgear umarly wraz z ustawa antyhazardową czy jest szansa ze do konca roku cos sie wykluje???
    tak! pragniemy ligi z prawdziwego zdarzenia z konkretnymi nagrodami. celePL na 2011 pewnie już są...

  8. #1268
    Malemen i Chiptopgear to były akcje związane z konkretnymi reklamobiorcami/magazynami. Jak pewnie wiecie w Polsce takich możliwości reklamowych, jakie były przed styczniem już nie ma. Co nie oznacza, że nie myślimy o promocjach tylko dla Polaków. Obecnie trwa druge edycja Ligi SundayPL , ciekawy jestem opinii na jej temat, w koncu pula w lidze dwumiesięczna wynosi $3000.
    A może nagrody rzeczowe są bardziej przekonujące?

  9. #1269
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    osobiscie nie gram w SPL przez dzien tygodnia w ktory sie odbywa

    no ja wlasnie troszke nie ogarniam tego zakazu reklamowania bo w neidawnym numerze Malemana jest Ferguson na cala strone i tekst ze ksiazki nie naucza Cie gry...

  10. #1270
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    mam takie pytanko
    Jak zobaczyc ile $ wyslalem(przekazalem) do innych graczy od poczatku roku???musze gdzies napisac czy cos???bo w kasjerze historia tych przekazów obejmuje tylko 60 dni...