Strona 117 z 162 PierwszyPierwszy ... 1767107115116117118119127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 1612
  1. #1161
    Ktoś może zapytać teraz- To po co grasz online????
    Odp. Bo ostatnia terapia zawiodła

  2. #1162
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Zaliczam się bardziej do graczy live i doświadczenia z gry na 1/2 i 2/4
    to ja nie mam pytan

  3. #1163
    Old Dzisiaj, 11:46
    babilon16's Avatar
    babilon16 babilon16 is offline
    Senior Member

    Zarejestrowany: Jun 2007
    Postów: 494
    Domyślnie
    Cytat:
    Zaliczam się bardziej do graczy live i doświadczenia z gry na 1/2 i 2/4
    to ja nie mam pytan
    Reply With Quote
    nie martw się kolego, też kiedyś do takich stawek dojdziesz

  4. #1164
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    lol?

  5. #1165
    lol!

  6. #1166
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta

    Lepszy zarobek kiedy gra np. 60.000 osób niż 30.000 bo gdyby nie było takich kosmosów to w grze pozostali by tylko lepsi gracze.
    ale lepsze 30 tys graczy niz 1000 bo jesli bylo by jakies perfidne oszustwo to szybko by sie wydało zwlaszcza teraz kiedy posiadanie bazy kilkudziesieciu milionow rozdan nie jest problemem

    chociaz ja i tak mam duze watpliwosci co do losowosci ale poprostu tego sie nie da przeskoczyc

    Pozatym Pierre pomysl w jaki sposob system mialby filtrowac slabych graczy ? jak sposrod 250 tys graczy grajacych prawie nonstop i ciagle zmieniajacych sie szybko obliczac komu trzeba dac wygrac bo jest slaby a kto jest wygrywajacym graczem ?

  7. #1167
    mi nie chodziło o filtrację- jak to nazwałeś słabych graczy, tylko o to że program rozdając karty graczom i potem wykładając flopa jest opracowany tak żeby na turnie, a zwłaszcza riverze nagradzać nie opłacalne ( z punktu widzenia lepszego gracza)drawy.W praktyce masz np po turnie uklad wygrywający w 98% trafia ci się donk który nawet nie wie co to są oddsy i trafia te 2%.

    I mogą wypowiadać się tu różni specjaliści i matematycy od przypadkowości zatrudniani zresztą przez ludzi dla których negatywna opinia przyniosla by straty. Jak bym zainkasował za opinie kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy dolców to mógłbym napisać że marchewka to owoc, a ślimak to ryba ( co zresztą w UE tak skatalogowano i marchewkę i ślimaka

  8. #1168
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    co do marchewki to żeby portugalczycy mogli z niej dżem robić, podejrzewam że ze ślimakiem podobnie

  9. #1169
    ślimaki to żeby francuzcy hodowcy ślimaków dostawali dofinansowania tak jak ich koledzy rybacy

  10. #1170
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    mi nie chodziło o filtrację- jak to nazwałeś słabych graczy, tylko o to że program rozdając karty graczom i potem wykładając flopa jest opracowany tak żeby na turnie, a zwłaszcza riverze nagradzać nie opłacalne ( z punktu widzenia lepszego gracza)drawy.W praktyce masz np po turnie uklad wygrywający w 98% trafia ci się donk który nawet nie wie co to są oddsy i trafia te 2%.

    I mogą wypowiadać się tu różni specjaliści i matematycy od przypadkowości zatrudniani zresztą przez ludzi dla których negatywna opinia przyniosla by straty. Jak bym zainkasował za opinie kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy dolców to mógłbym napisać że marchewka to owoc, a ślimak to ryba ( co zresztą w UE tak skatalogowano i marchewkę i ślimaka
    zatem zbierz sam, jako osoba w pełni obiektywna, dużą próbkę rozdań, i przeanalizuj jak często wchodzą drawy. bo ja jestem przekonany że wchodzą tak często jak powinny.

    jak sądzisz, czemu nikt jeszcze nie opublikowal takich badań? wszystkich zastraszają roomy? nikomu się nie chce? a może po prostu, każdy który próbuje trafia na wyniki niepotwierdzające spiskowych teorii...