Strona 105 z 162 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1612
  1. #1041
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    9
    Witam ja również chciałbym powiadomić iż spełniłem wymogi tej promocji i podobnie jak kolega nie dostałem jeszcze żadnego emaila
    mój login :darak86

    Z góry dzięki

  2. #1042
    darak, jezeli wpisales kod chips600 przy pierwsszym depozycie i wryobiles 500 fpp w tym tygodniu dostaniesz email w poniedzialek nic nie zginie

  3. #1043
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    darak, jezeli wpisales kod chips600 przy pierwsszym depozycie i wryobiles 500 fpp w tym tygodniu dostaniesz email w poniedzialek nic nie zginie
    dzięki, wszystko ok
    Ostatnio edytowane przez darak ; 15-12-2009 o 14:12

  4. #1044
    bosynurek Guest
    Od jakiegoś czasu przerwa we wszystkich turniejach zaczyna się na pięć minut przed pełną godziną. Ten super pomysł nie objął niestety satelit, przynajmniej tych, które ja gram - 2.20 36 osób do Sunday 1/4. Gdzie można by skierować prośbę, żeby objął również satelity (szczególnie, że te turnieje bardzo rzadko trwają godzinę i jeśli wskakuje przerwa, to na zupełny koniec turnieju)?

  5. #1045
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Skoro nie trwają nawet godziny to nikt w nich nie zrobi przerwy...

  6. #1046
    bosynurek Guest
    Czasem trwają, wtedy wyskakuje przerwa a potem jest jeszcze jakieś 5 minut po niej turnieju, a jak grasz parę godzin też przydają ci się przerwy (nie kazdy gra jeden turniej na raz) lol

  7. #1047
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez bosynurek Zobacz posta
    Od jakiegoś czasu przerwa we wszystkich turniejach zaczyna się na pięć minut przed pełną godziną. Ten super pomysł nie objął niestety satelit, przynajmniej tych, które ja gram - 2.20 36 osób do Sunday 1/4. Gdzie można by skierować prośbę, żeby objął również satelity (szczególnie, że te turnieje bardzo rzadko trwają godzinę i jeśli wskakuje przerwa, to na zupełny koniec turnieju)?
    popieram idee

  8. #1048
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    darak, jezeli wpisales kod chips600 przy pierwsszym depozycie i wryobiles 500 fpp w tym tygodniu dostaniesz email w poniedzialek nic nie zginie
    Witam

    Czy maile z prośbą o potwierdzenie adresu wysyłane są tylko raz w tygodniu w poniedziałki ?

    Drugie pytanie mam takie czy jeśli przy first deposit pierwsza wpłata wynosiła 600$ i w bonusach jest widoczny pełny bonus na 10200 VPP to czy teraz można dokonać wypłaty części gotówki bez utraty bonusu ?

  9. #1049
    Nie wiem w jakie dni są rozsyłane maile potwierdzające adres, ale możliwe, że chodziło po prostu o najbliższy dzień powszedni.

    Jeśli chodzi o drugie pytanie, to po dokonaniu wpłaty uruchamiającej bonus można zrobić wypłatę. Nie będzie to miało wpływu na sam bonus.

  10. #1050
    bosynurek Guest
    a jesli chodzi o moje pytanie?