Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    ***** Hand History for Game 7119731759 *****
    $100 USD PL Omaha - Friday, June 06, 07:00:24 ET 2008
    Table Table 145336 (No DP) (Real Money)
    Seat 6 is the button
    Total number of players : 6
    Seat 1: richyburner ( $81.23 USD )
    Seat 2: Sockeboy ( $230.20 USD )
    Seat 4: mads99333 ( $63.49 USD )
    Seat 6: sixteens ( $136.80 USD )
    Seat 5: HERO ( $110.14 USD )
    Seat 3: Dron100 ( $20 USD )
    richyburner posts small blind [$0.50 USD].
    Sockeboy posts big blind [$1 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to HERO [ ]
    Dron100 calls [$1 USD]
    mads99333 folds.
    HERO calls [$1 USD]
    >You have options at Table 145311 (No DP) Table!.
    sixteens raises [$5.50 USD]
    richyburner calls [$5 USD]
    Sockeboy folds.
    Dron100 calls [$4.50 USD]
    HERO calls [$4.50 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    richyburner bets [$6 USD]
    Dron100 folds.
    HERO raises [$39.85 USD]
    sixteens calls [$39.85 USD]
    richyburner folds.
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO ????????

    sixteens 75/33/2. Przegral juz ze mna BI, w zasadzie moze miec wszystko. Od parki asow po flush drawa. Co robimy?

    Drugie pytanie jak grac z donkami z vpip powyzej 60,70. Na starsie PL50 6max czesto mozna takich spotkacc. Dwoch nawet trzech na stolach. Wiecej limpu i bardziej tight, czy moze agresywniej i luzniej?

    Ostatnie pytanie. Jak gracie AAoffsuited. Podbijac? Na full ringach z reguly tylko sprawdzam i patrze co da flop. Na 6 max mam z nimi klopot. W tej sytuacji wiedzialem, ze koles podbije preflop wiec tylko limp.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Ja pewnie zagrałbym to bet pre flop i reraise,a teraz bet jakieś 90% pota(w końcu mamy nutsowego flusha)
    Ja betuje dużo układów,ale już cbety(jeżeli więcej niż 1 gracz)jeżeli flop mi przypasował,czy to fajnym drawem czy jakimś top two czy setem.Można czasem puścić nutsa po cbecie na flopie i nic nie zmieniającym turnie licząc na floatowanie przez pana agro(oczywiście kiedy ma nad nami pozycje,to potem się czasami nie odważy blefowac jak nie zlapał a weszła scary card),ale to ap ropo tych agresywnych.
    Jeżeli stół jest bardzo agresywny to z kolej nie będąc na dobrej pozycji często limpuje perspektywiczne układy żeby za bardzo nie gamblować.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ja tu gram push, reprezentujesz Ax w karach i nut flush, jak sprawdzi to zawsze masz te 9 outs do fulla/karety. Koleś może mieć też rękę typu 2457 i wtedy składa się po Twoim pushu raczej. Jeśli sprawdza Cię z nienutsowym kolorem to trudno, przylepiasz mu notkę i wykorzystujesz to w przyszłości.

    Z donkami graj po prostu swoją grę, z tym że nie slowplayuj i agresywniej rozgrywaj mocne drawy i gotowe układy typu TTP+. Zazwyczaj będziesz znacznie silniejszy od ich zakresu.

    Słabe AAxx na FR graj głównie dla set value, oczywiście nadają sie też do kradzieży blindów. Na stołach SH rozgrywanie kiepskich Asów zależne jest od Twojego stylu, ale grając TAG typu 20-35/10-20/2-5 IMO można je otwierać z praktycznie każdej pozycji.

    pzdr

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no tak nie zauważyłem że 90% to będzie niemal wszystko co zostało Hero,więc push

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Dzieki za odpowiedzi.

    Zrobilem bet pot, sixteens sprawdzil. Po riverze pula powedrowala do mnie. Mial A66x.