Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    co jest większe k,k,d,d,j czy j,j,a,a,9

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zawsze decyduje wyzsza para, takie wiec AAJJ9 jest wyzsze od KKDDJ, jezeli obaj gracze maja takie same najwyzsze pary, wtedy decyduje nizsza para, gdy obie pary sa takie same decyduje ostatnia karta.

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Warto dodać, że gdy i ostatnia karta jest taka sama następuje podział puli. Nie ma znaczenia kolor tej karty . To tyle jeżeli chodzi o Hold'em, Stud i Omaha.
    Grając w dobieranego często ustala się (tak przynajmniej jest w moich kręgach 8) ), że decyduje kolor wolnej karty. Hierarchia powinna być ustalona przed grą, my trzymamy się brydżowej czyli: Pik, Kier, Karo, Trefl.

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    bardzo dziki wschód
    Posty
    5
    Eeeeee. z tym nie spotkałem sie aniu razu, z prostego powodu, w pokerze nie ma heierachi kolorów, no ale oczywiście można, dla wyżej wymienionych wypadków taką przyjąć.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Co jest starsze AA99K czy KKDD9

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    AA99K

    Soprano

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    2
    A jak wygląda hierarchia stritów?Zdarzyło mi sie kiedys przegrac mając DJ1098 z A2345 :?

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Cytat Zamieszczone przez Wall
    A jak wygląda hierarchia stritów?Zdarzyło mi sie kiedys przegrac mając DJ1098 z A2345 :?
    Hmm to niemozliwe jezeli mówimy o holdemie..chocby dlatego ze:
    Nie mozna mieć dwóch takich stritów w jednym rozdaniu

    pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,
    to musiało być w dobieranym pokerze. Jedynym sensownym rozwiązaniem jest to, że ten drugi strit był w kolorze, czyli to był poker 8) . W każdym innym przypadku, ktoś kogoś oszukał. Trzeba pamiętać, że w przypadku a2345, as jest traktowany jako jedynka, więc nie można powiedzieć, że ma się strita z asem.
    Pozdr
    Warsaw

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    fakt to bylo w 7 card stud
    Dzieki