Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Turniej raczej mocny, gra raczej agresywna
    Prosba o ocene: czy do tej pory grane było przeze mnie dobrze/źle/znośnie/debilnie/bez sensu/optymalnie (!!!).
    I kolejne pytanie: co robicie na turnie?
    Check-fold, check-raise (call - jeśli zagra AI), AI?

    PokerStars Rozdanie nr 17827106710: Turniej nr 89644777, $100+$9 Hold'em No Limit - Poziom II (15/30) - 2008/05/31 - 19:24:43 (czasu ET)
    Stół '89644777 27' 9-max Miejsce nr 1 to rozdający
    Miejsce 1: peterose13 (2120 żetonów)
    Miejsce 2: tictac (4235 żetonów)
    Miejsce 3: Dreuge68 (4090 żetonów)
    Miejsce 4: Kasy1 (3540 żetonów)
    Miejsce 5: Xolo_PL (3210 żetonów)
    Miejsce 6: stacksanchez (3245 żetonów)
    Miejsce 7: LockdownTex (2895 żetonów)
    Miejsce 8: Tomstern (1770 żetonów)
    Miejsce 9: cheese625 (1895 żetonów)
    tictac: wpłaca małą ciemną 15
    Dreuge68: wpłaca dużą ciemną 30
    *** KARTY WŁASNE ***
    Gracz Xolo_PL otrzymał [ ]
    Kasy1: pasuje
    Xolo_PL: podbija 60 do 90
    stacksanchez: podbija 240 do 330
    LockdownTex: pasuje
    Tomstern: pasuje
    cheese625: pasuje
    peterose13: pasuje
    tictac: pasuje
    Dreuge68: pasuje
    Xolo_PL: sprawdza 240
    *** FLOP *** [ ]
    Xolo_PL: czeka
    stacksanchez: zagrywa 430
    Xolo_PL: podbija 470 do 900
    stacksanchez: sprawdza 470
    *** TURN *** [ ] []

    Wasza kolej

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Z QQ+ poszedłby AI, więc to odrzucamy. Obstawiam go na AhKh/AhQh i walę AI.

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    check/fold flop.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Pierwsza sprawa-jesli decydujesz sie w poczatkowej fazie turnieju cokolwiek raisowac, to nie ma sensu stosowac sie do reguly 3-4 BB, gdyz sa to tak male ilosci, ze kazdy donk wejdzie z kazda karta. Wedlug mnie optymalny raise do minimum 210-270 preflop.

    Jesli zdecydowales sie na raise na flopie, to na turnie musisz zagrac all-in. Niestety rownie dobrze moze miec A3s, jak i AJ i wtedy wtapiasz.

    Ja nigdy nie szaleje z TT i 99 w poczatkowej fazie turnieju, bo nieraz juz sie nadzialem i sa to IMO bardzo zdradliwe bestie

    Pzdr

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    lol, blindy 15/30 a Ty podbijasz do 210-270? Ja w nieotwartym pocie do 90 jak debil...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Niestety masz mniejszy stack od niego i przegrasz cokolwiek zrobisz tak jest napisany program. Ze względu na nisie stawki masz o 15% wiecej nadzieji niestety przy stawkach (jak bys dołożył każdemu po jednym 0 przegrasz w 9 przypadkach na 10. pozdro.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Pierwsza sprawa-jesli decydujesz sie w poczatkowej fazie turnieju cokolwiek raisowac, to nie ma sensu stosowac sie do reguly 3-4 BB, gdyz sa to tak male ilosci, ze kazdy donk wejdzie z kazda karta. Wedlug mnie optymalny raise do minimum 210-270 preflop.

    Jesli zdecydowales sie na raise na flopie, to na turnie musisz zagrac all-in. Niestety rownie dobrze moze miec A3s, jak i AJ i wtedy wtapiasz.
    Pzdr
    Ilość donków na tych stawkach jest jednak mniejsza niż w turkach za 2 czy 5 dolców. Przyznaję, że pomysł, że może mieć kartę typu A3s nawet nie przyszedł mi do głowy. Bo niby z czymś takim reraisowałby z MP preflop? Możliwe oczywiście jest wszystko, ale to jednak niezbyt prawdopodobne. Oceniłem, że prawdziwym zagrożeniem jest AJs lub wysoka para QQ/KK (ale nie asy). W grę wchodzi też JJ - posiadanie takiej karty tłumaczyłoby miękki call z pozycją mojego reraise na flopie.
    BTW: nigdy nie przebijam w "normalnym" turnieju na II poziomie blindów do 7-9BB, o ile nie ma żadnych limpów wcześniej. Za bardzo angażuje coś takiego w pulę, szczególnie po ewentualnym reraise...

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Ja tutaj robię bet/fold na flopie. Na check raise trochę za mało podbiłeś, jeśli chcesz już tak grać, to raczej tak minimum do 1,3-1,4k bo takiego minraise'a sprawdzi Ci też AK czy AQ.
    Na turnie po takiej linii gry wszystko sprowadza się do cohones i do czutki - jak sprawdził: szybko, pod koniec czasu, czy widziałeś już jak gra overpary?

    Imo na flopie jest tu tylko bet/fold i check/fold do wyboru.

    Co do raise'a PF - 10BB? Bez jaj...
    Pozdro

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Pierwsza sprawa-jesli decydujesz sie w poczatkowej fazie turnieju cokolwiek raisowac, to nie ma sensu stosowac sie do reguly 3-4 BB, gdyz sa to tak male ilosci, ze kazdy donk wejdzie z kazda karta. Wedlug mnie optymalny raise do minimum 210-270 preflop.

    Jesli zdecydowales sie na raise na flopie, to na turnie musisz zagrac all-in. Niestety rownie dobrze moze miec A3s, jak i AJ i wtedy wtapiasz.

    Ja nigdy nie szaleje z TT i 99 w poczatkowej fazie turnieju, bo nieraz juz sie nadzialem i sa to IMO bardzo zdradliwe bestie

    Pzdr
    Po co 210 - 270 lepiej grac od razu all in wtedy na pewno zaden donk nie wejdzie ze scierwem.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    lol, blindy 15/30 a Ty podbijasz do 210-270? Ja w nieotwartym pocie do 90 jak debil...
    Kazdy gra, jak chce. To podbijaj do 90-ja Ci wejde w takie podbicie na przyklad z 86s i na flopie typu 682 albo 579 wydoje po calosci. A jeszcze niech po c-becie i moim call na turnie T przyjdzie, to wtedy bomba. W podobny sposob odpadlem kiedys z Sunday Milion za 1024$ i byla to dla mnie wystarczajaca nauczka. Nie podbilem w ogole z AJs, gosc wszedl z gownem i mnie zalatwil na moje TPTK. Co prawda mialem, o ile pamietam, wtedy juz niezbyt wiele zetonow i nie musialem specjalnie kombinowac, ale porazka zabolala.

    Ironiczne usmieszki zbyteczne. A tak w ogole, to czy Ty myslisz, Kolego, ze jak wygrales pare dolarow w turniejach, to wszystkie rozumy pozjadales, bo widze, ze zarowno na tym forum, jak i na GG, ZNACZNIE UROSLES?...

    Cytat Zamieszczone przez Zidziu Zobacz posta
    Po co 210 - 270 lepiej grac od razu all in wtedy na pewno zaden donk nie wejdzie ze scierwem.
    To napierdalaj all-in.
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 06-06-2008 o 15:04