Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Hm... chyba trochę przegiąłeś. Sorry, ale ja nie przegrywam całego stacka z TPTK czy overparą na 15/30.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Lol.... tak patrzyłem kiedy mash odpowie.
    Flame war!

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Hm... chyba trochę przegiąłeś. Sorry, ale ja nie przegrywam całego stacka z TPTK czy overparą na 15/30.
    Bo Ty jestes swietnym graczem turniejowym, szanowanym w Polsce, a ja tylko poldonkiem, ktory niepotrzebnie wpierdala swoje zdanie tam, gdzie nie trzeba...

    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta
    Flame war!
    Zadnej wojny nie bedzie, bo kolege Masha lubie i szanuje i myslalem, ze z wzajemnoscia, dlatego podwojnie mnie zdziwil ten post i sarkastyczny sposob jego wyrazenia.

    Trudno-widocznie sie pomylilem...

    Pzdr

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    INTELOWIEC, mnie też to zdziwiło co napisałeś. Graczem jestem mizernym, ale to co robisz jest trochę imho niematematyczne. Może Twoja chęć podbijania 270 przy blindach 15/30 bierze się z tego, że np. niewygodnie czujesz się przy dużym M, nie lubisz rozgrywać turna/rivera, niewiemcojeszcze? Bo o takim pomyśle pierwszy raz słyszę.

    Poza tym chyba panowie zbyt osobiście podchodzicie do tego

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Pisalem o podbiciu tej konkretnej reki. Kazda sytuacja jest inna i nalezy ja inaczej rozpatrywac i byc moze w tej konkretnej sytuacji rowniez nie mialem racji.

    Nie uwazam sie za eksperta i jak kazdy czlowiek robie bledy, co wcale nie upowaznia innych uczestnikow tego forum do wypowiadania ironicznych komentarzy na moj temat.

    Reasumujac-podbicie do 120-150 byloby chyba najsluszniejsze-faktycznie troche przesadzilem i sam sie do tego przyznaje

    Pzdr