Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Niedlugo wyjdzie ksiazka Collina Moshmana o sng hu. Szczerze mowiac jedynym artykulem ktory mi przychodzi do glowy jest tekst o SAGE.
    Jezeli chodzi o poziom gry to najnizszy zanotowalem na everescie. Dosc slabo jest rowniez na cake.

    Napisze jeszcze o sharkscope.com i selekcji gier.
    Z doswiadczenia wiem, ze jedyna stawka na ktorej oplaca sie selekcja gier jest 50+5 na everescie. Ponizej naprawde ciezko jest znalezc gracza, ktory mialby wieksze pojecie o grze, a nawet jak juz mamy pecha to gra z nim moze byc cennym doswiadczeniem.
    Powyzej natomiast za maly jest ruch, bysmy mogli czekac na slabego gracza ( przynajmniej jezeli chodzi o europejskie pokerroomy ).
    Selekcja jest tez np ciezko wykonalna na ongame, gdzie stoliki za szybko sie zapelniaja ( a przynajmniej tak bylo 9 miesiecy temu )

    Dlatego raczej siadamy jako pierwsi i nie przejmujemy sie z kim bedziemy grac, a sharkscope.com jest nieco przereklamowanym narzedziem.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    A już myślałem, że będzie coś o HU cash:P SNG HU gram bardzo rzadko, ale za to cash zdarza mi się co jakiś czas

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    142
    Ja gram na przemian HU i Triple up-y ( SNG 3 osobowe, gdzie winner takes all) . Gram od pewnego czasu na Pacificu, poziom zawodników nie jest zbyt wysoki, ale sam soft mi się nie podoba.
    Nie ma sklepu ani żadnych fajnych duzych turów. I dość często mnie rozłącza - strasznie denerwujące .