Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    1
    ja się pojawię

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    może sie pojawie

  3. #13
    No to wszystko ustalone 10.06

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    54
    1.czemu co miesiąc ,a nie spróbować zrobić ligi z takim wpisowym?2.jak deepstack to 10k stack chyba lepszy.Przy blindach co 20min nie będzie problemów z czasem.pozdro

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    mozna przemyslec to 10k i blindy 25/50

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez Pawel B Zobacz posta
    1.czemu co miesiąc ,a nie spróbować zrobić ligi z takim wpisowym?2.jak deepstack to 10k stack chyba lepszy.Przy blindach co 20min nie będzie problemów z czasem.pozdro
    Liga z takim wpisowym nie wypali, nie każdego stać, żeby wyrzucić 900 zł w miesiąc (zakładając, że nic się nie zwróci). Chyba, że chcemy grać w średnio 5 osób turniej. Poza tym teraz zaczynanie ligi nie ma sensu, prędzej po wakacjach. Do wakacji możnaby jeszcze jeden turniej zorganizować, czemu nie. Mi tak nawiasem granie ligi się przejadło, po prostu za często. Ale jeśli ktoś chciałby takie przedsięwzięcie pociągnąć to proszę... róbcie. Liga jest w Gdańsku, wpisowe widać ludziom odpowiada patrząc na frekwencję. A ten turniej to będzie bardziej rozeznanie ilu nas jest. Nikt nie napisał, że ustalonych zasad nie da się zmienić. Jeśli jakieś rozwiązanie okaże się lepsze to zmienimy.

    To samo tyczy się blindów i czasu. Stack na dzień dobry to 250 BB, to chyba całkiem sporo. Talerz proponuje 10k i 25/50 - to daje 200BB. A czas levelu można przedłużyć jeśli będziemy chcieli, ale musimy mieć na uwadze też to, że to środek tygodnia i niektórzy idą do roboty, no i jeśli będziemy grali do późna to dobrze by było jakiś ochłap barmanowi rzucić bo to nie night club i oni otwarte mają od 16tej.

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    5
    Ja też wpadne -
    Gothrek

  8. #18
    Heinz możesz dzisiaj tam przypomnieć u siebie, że gramy jutro

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    info poszło na stronę Gdańskiej Ligi Pokera

  10. #20
    Hello jestem tu nowy.w turnieju moga brac udzial osoby ponizej 18 roku zycia? 17 latek moglby grac?