Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Witam,

    Ponad dobre pół roku temu w mojej głowie urodził sie pomysł, aby stworzyć PSP czyli Poznańską Scenę Pokerową na która składałyby sie ligowe osiągnięcia naszych graczy od początków pokera w Pń. Zrobiłem sobie dziś dobrą herbatkę i zacząłem szukać właściwego info w archiwach

    Jeśli coś pominąłem, proszę o poprawkę.

    Oto ona panowie i panie :

    PSP - POZNAŃSKA SCENA POKEROWA :

    (Alfabetycznie) :

    BAARTI – II Vicemistrz Small Stakes sezon I, Vicemistrz Texas Holdem Tour 2007
    BALON – Vicemistrz Super Masters maj 2008
    BERTI – Vicemistrz High Stakes sezon IV
    BZYQ – Zwyciezca turnieju Masters wiosna 2006, Mistrz Champions League wiosna 2006
    CYPISZZZ - II Vicemistrz Champions League wiosna 2006
    DAREK - Zwyciezca turnieju High Masters sezon I
    DZACEK – II Vicemistrz Small Stakes sezon III
    EGON – Vicemistrz High Stakes sezon I
    GOORKA – Vicemistrz Small Stakes sezon I, Mistrz Small Stakes sezon IV
    GRENDA – Zwyciezca turnieju High Masters sezon III, Vicemistrz High Stakes sezon III
    GROSZEK – II Vicemistrz High Stakes sezon III
    GRUBY - II Vicemistrz Texas Holdem Tour 2007
    HETMAN – II Vicemistrz Small Stakes sezon II
    KAPOL – Mistrz ligi Hattrick jesien 2006
    KATCHIE – Mistrz High Stakes sezon I, Zwyciezca turnieju High Masters sezon II
    KUBA - Zwyciezca turnieju Small Masters sezon I, Mistrz Small Stakes sezon II
    LECT – Vicemistrz Small Stakes sezon II, Zwyciezca turnieju Small Masters sezon III
    MAC10- Zwyciezca turnieju Masters lato 2006
    MARIO – II Vicemistrz Wlkp 2008
    MUDZA – Mistrz High Stakes sezon II, Mistrz ligi Hattrick lato 2006
    MUSICMAN – Vicemistrz Wlkp 2008
    POLUS – II Vicemistrz High Stakes sezon IV, Mistrz Wlkp 2008
    QWAK – Vicemistrz ligi Hattrick lato 2006
    RADIO – Mistrz Super Masters maj 2008
    RATAJ – Mistrz Small Stakes sezon III
    REBEL – II Vicemistrz High Stakes sezon II, Mistrz High Stakes sezon IV
    ROMEK – Vicemistrz Small Stakes sezon III
    ROOSI44 – II Vicemistrz High Stakes sezon I, Vicemistrz Champions League wiosna 2006,
    SINOBRODY – Mistrz Small Stakes sezon I, Vicemistrz ligi Hattrick jesien 2006
    SIWY – Vicemistrz Small Stakes sezon IV
    SIVY - Mistrz Texas Holdem Tour 2007
    SKRADACZ – II Vicemistrz Small Stakes sezon IV, Zwyciezca turnieju Small Masters sezon IV
    SMOLNY – II Vicemistrz ligi Hattrick jesien 2006, Zwyciezca turnieju Masters jesien 2006
    TITKO - Zwyciezca turnieju THT Masters 2007
    WOOYSIAH – II Vicemistrz ligi Hattrick lato 2006
    WRONA – Zwyciezca turnieju Small Masters sezon II
    YACAH – Vicemistrz High Stakes sezon II, Mistrz High Stakes sezon III

    POLSKA :

    ROOSI : II Vicemistrzy Polish Poker Tour 2007

    ŚWIAT :

    BAARTI - Uczestnik PCA 2008
    MUDZA - 6 miejsce w LAPT 2008
    ROOSI : 4 miejsce w Spanish Poker Masters, Wyspy Kanaryjskie.

    to be continued...

    Pozdr
    Reb
    Ostatnio edytowane przez Rebel ; 03-06-2008 o 17:01

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Cos sie panu Rebelowi pomylilo..

    JA - I miejsce Masters Small Stakes I
    Mistrz Ligi Small Stakes II

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Haha No tak... gdyby Kuba mial normalny nick to nie byloby sprawy, a tak powielilem blad moich poprzednikow ;P Goorka napisal posta z Ja i Yacah tez z Ja, wiec sadzilem ze mowia o sobie, a zapomnialem o Kubie, ktory robil zamieszanie z nickiem zawsze

    Troche tego bylo, wiec jak mowilem mogly bledy sie wkrasc

    Poprawione panie Ace.

    Any more ?

    Pozdr
    Reb

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    120
    jeszcze:
    Titco-mistrz Masters Texas Hold'em Tour 2007
    Bojler-I vice Masters Texas Hold'em Tour 2007
    Baarti-II vice Masters Texas Hold'em Tour 2007
    tak właśnie
    Ostatnio edytowane przez lechpo ; 02-06-2008 o 12:20

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Za Mastersa THT dopisuje tylko Titke jako zwyciezce tak jak w calosci

    Pozdr
    Reb

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    mysle,ze z poznanskiego podworka jeszcze nikt nie zasluzyl na taka slawe, moze baarti czy jeszcze bardziej mudza za turniej za granicami...

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Nie moje podwórko, nie moja broszka, ale...
    do czegoś co ma w nazwie hall of fame nie powinno sie trafiać za jakiegoś mistrza ligi small stakes czy cóś takiego, nazwa troszkę zobowiązuje imo,

    wg mojej jakze subiektywnej opinii jedynym graczem z listy nadającym się obecnie do znalezienia sie w tym tym zaszczytnym miejscu jest niajaki Roosi44, który jest graczem znanym i uznanym nie tylko w poznaniu ale także w całym kraju, ponadto lista jego sukcesow jest znacznie wieksza niz kogokolwiek innego i sa to sukcesy wiekszego kalibru, wiazace sie z gra wsrod teoretycznie lepszych graczy i zwiazane z wiekszą ilością cukierków
    btw. o ile kojarze to zapomniałes dodac u roosiego wygrania mastersa organizowanego przez sportingbet gdzie nagroda byl wyjazd na wpt plus byl jescze kiedys na podium w mastersie pierwszej high stakes, tej ktora wygral darek


    pozdro


    btw. a gdzie jest darek???
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 02-06-2008 o 21:18

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dobra chlopaki Nazwe mozna zmienic, nie ona tutaj wazna, a osiagniecia poznanskich graczy. Jakies propozycje na nazwe, nie wymysle all sam...

    Siny podaj mi jakies szczegoly nazwa/czas/kto/miejsce poniewaz nie moge zadnego info o tym znalezc... :/

    Darek dodany Przeoczylem! Dzieki.



    Any more ?

    Pozdr
    Reb

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    w sumie nie powinienem się wpieprzać na nie swój teren, ale to trochę śmieszne jest więc nie wytrzymałem...

    nie chce mi się tłumaczyć co mnie bawi , ale ja bym skasował ten wątek póki za dużo osób tego nie widziało

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    nie rozumiem zbytnio postawy osob krytykujacych pomysl Rebela

    przeciez zaznacza on w swoim poscie, ze 95% osiagniec Poznaniakow to osiagniecia lokalne
    nie widze nic dziwnego w tym, ze podkresla sie osiagniecia graczy nawet w turniejach za 35zl, skoro wtedy w promieniu 200 kilometrow byl rozgrywany dokladnie 1 regularny cykl o wyzszym wpisowym (liga poznan high stakes)

    a w kategorii POLSKA i SWIAT nie umieszcza wynikow typu "17/98 miejsce w turnieju PPT w Krakowie" tylko osiagniecia 3 zawodnikow poznanskich, ktorzy grali zagraniczne turnieje [z sukcesami] za ponad 2500$, co jest niezlym wyczynem nie tylko w skali Poznania, ale calego kraju (w dodatku sa to bardzo dobrzy gracze, zasluzenie grajacy na imprezach tej rangi)

    jak Polacy zaczna regularnie dochodzic do FT/wygrywac wielkie turnieje miedzynarodowe, bedzie mozna zweryfikowac ten ranking, poki co sam udzial Polakow w co wiekszych turniejach zagranicznych jest niestety dosc rzadkim zjawiskiem

    pozdrawiam