Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    nie zapominałbym o Alchemiku, który jakby nie było zawsze był na forum i werbował nowych graczy, odpowiadał na kazde pytanie.... Choć w ligach poźniej grywał okazjonalnie jest jednym z najbardziej doświadczonych graczy na poznańskim podwórku

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    thx Wrona

    ale wolę pozostać chyba "szarą eminencją" nie umieszczoną na tej liście

    pzdr

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Moja odpowiedz kierowana była do alutekfiutek jak już ma do czegoś pretensje to niech pisze a nie wali post że go coś śmieszy jak tak jest to niech mówi o co chodzi pośmiejemy się razem , reszta nie wypowiada się negatywnie jak kogoś uraziłem przepraszam .

    Wrona pomysł żeby to nazwać Poznańska Scena Pokerowa jak najbardziej trafiony . przynajmniej nikt się do tego nie będzie czepiał ( mam nadzieje )

    Pozdrawiam cale nasze poznańskie podwórko i wszystkich którzy mu sprzyjają .

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315
    Niezła robota Rebel. Bardzo mnie to cieszy, że Mamy w Poznaniu tak zaangażowanego organizatora. Może sukcesy niezbyt duże ale to dopiero początek i na pewno wzmoży się przez to apetyt na osiągnięcia. Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1
    Witam!

    Jestem z Poznania, grałem trochę przez neta, także z kumplami ale ekipa sie wykruszyla. Czy istnieje mozliwosc dolaczenia do ligi lub sprobawnia wlasnych sil w jakiej innej rozgrywce. Slyszalem ze gracie w hattricku. Jesli moglibyscie przedstawic mi jakies info bylbym bardzo wdzieczny. Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    nie ma problemu z przyjsciem i zagraniem

    wczesniej bylo pare regularnych lig w Poznaniu, ale z powodu wakacji i spadku frekwencji pokonczyly sie

    w wakacje turnieje beda sie odbywaly sporadycznie, na pewno beda zapowiedziane na tym forum w jakims watku o graniu w Poznaniu

    pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    piatek - hattrick - godzina 19 - wiecej info - http://forum.pokerzysta.pl/rozgrywki...ut-poznan.html