Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Alutek, szanuje Cie, lubie Cie choc prawie wcale sie nie znamy, wiec pisz szczerze co jest nie tak, chetnie poslucham, bo jalowe posty nic nie wnosza tylko zabieraja czas czytajacym.

    IDEA : Podsumowac lokalne wyniki graczy z Poznania.

    Zrobione ? Zrobione.

    Nazwa sie nie podoba ? Ja nie mialem innego pomyslu, mi pasowala. Jest zla, chociaz 1 propozycje na inna prosze podac, a zmienie od razu.

    Po czesci wzorowane na Galerii Slaw WLP, bo zrobiona jest zgrabnie i ladnie, wiec czemu nie nasladowac dobrych rzeczy ?

    Iles osob od dawna w Pn mowilo, ze fajnie byloby miec cos takiego, a jak sie pojawilo, poswiecilem na to pare h, to nagle wszystkim to nie pasuje, a pierd... taka robote )) Ja tam jestem happy, bo mozna bylo fajne rzeczy odnalezc, kiedy wielu z nas jeszcze nie gralo...

    more to come...

    Cheers Lect.

    Pozdr
    Reb

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Gratuluje rebel pomyslu Teraz przy wiekszych turniejach bedzie wiadomo na kogo uwazac

    Pozdrawiam Poznan TEAM
    Kita

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    120
    zawsze sie jakiś fiutek znajdzie ktćremu coś nie fafa......

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Zgadzam się, iż nazwa jest zdecydowanie przesadzona, gdyż na razie nikt nie zasłużył na to aby być w Galerii Sław. Moim zdaniem na takie wyróżnienie może zasłużyć osoba, która cyklicznie wyjeżdża na zagraniczne turnieje , a właściwie coś w nich jeszcze osiąga. Niestety takiej osoby wśród nas jeszcze nie ma, z całym szacunkiem dla Rossiego, Baartiego i Mudzy.
    Natomiast nie zgadzam się z tymi co krytykują sam pomysł, który moim zdaniem jest bardzo dobry. Kwestia jest tylko zmiany nazwy i tu moje 3 propozycje o które prosisz Rebel
    ARCHIWUM POZNAŃSKIEJ SCENY POKEROWEJ
    ARCHIWUM POZNAŃSKIEGO POKERA
    ARCHIWUM TURNIEJOWE POZNAŃSKIEGO POKERA
    Za 5 lat nikt nie będzie o tym pamiętać kto był pierwszym zwycięzca, jakie graliśmy turnieje, kto w nich uczestniczył itd. Dlatego dzięki Rebel za poświecony czas na przygotowanie tego spisu.
    pozdrawiam
    Wrona

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    A jakby zamienic ARCHIWUM na inne slowo ;p

    Pozdr
    Reb

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Galeria zasluzonych, galeria nagrodzonych, podsumowanie, -----anyway... Mi sie tam Hall of Fame podoba .... przeciez to wszystko ma byc z przymruzeniem oka ....wiadomo ptrzeciez ze nie jest to lista najlepszych graczy na swiecie

    Swietna robota Rebel ...- fajna sprawa

    Pozdrooweczki

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    Rebel świetne podsumowanie jak się komuś nie podoba to niech nie czyta .

    Ludziska jaki sens miała by ta Galeria jak twierdzicie że nikt na nią nie zasługuje ???

    Wpisanie jednej czy dwóch osób nie ma najmniejszego sensu . to tak jak byście chcieli zrobić Galeria sław w klubie piłkarskim z 3 ligi i wpisywać tam osoby które wyróżniły się grą w Lidze Mistrzów Ha Ha .
    Ciekawe jaka lista by wam wyszła ??? i kiedy byście wpisali 1osobe ???

    A osoby grające w turniejach ogólno krajowych czy międzynarodowych też są wyróżnione .

    A może żal wam Tylek ściska że nie ma was na liście ( mnie też nie ma ale może kiedyś tam wyląduje i będzie to zaszczytem a nie ujmą ) a z poza podwórka może zazdrościcie że są u nas takie kreatywne osoby które podejmują się organizacji tylu gier i jeszcze mają czas na podsumowanie naszego podwórka .

    REBEL jeszcze raz gratulacje i dzięki za prace jaką wkładasz . jak będziemy mieć dużo sław na skale między narodową to się listę poprawi lub dodatkowo jak jest to już teraz te osoby się wyróżni .

    Pozdrawiam WUJEC ( DIABEŁ )

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez WUJEC Zobacz posta
    A może żal wam Tylek ściska że nie ma was na liście ( DIABEŁ )
    akurat nie wiem do kogo pijesz bo zarówno Goorka Sinobrody czy moja skromna osoba są na tej liście a nikt inny sie nie wypowiadał z naszego podwórka.

    Cytat Zamieszczone przez WUJEC Zobacz posta
    może zazdrościcie że są u nas takie kreatywne osoby które podejmują się organizacji tylu gier i jeszcze mają czas na podsumowanie naszego podwórka .
    ( DIABEŁ )
    tu masz racje Rebela mozna nam zazdroscić

    Rebel to bez archiwum;P poprostu Poznańska Scena Pokerowa.

    Cytat Zamieszczone przez WUJEC Zobacz posta
    między narodową
    między-narodową

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    PSP Poznańska Scena Pokerowa. Sounds good for me

    I prosze sie miedzy soba nie klocic, bo nie ma o co tak naprawde. Problem rozwiazany, kolejne posty prosze bez OT.

    Dzieki za mile slowa, ale pamietajcie, ze zanim Ja na powaznie wzialem sie za organizowanie tego wszystkiego, Yacah dlugi czas rowniez walczyl, aby sie nam dobrze gralo, a przed nim Roosi, Mac i Player.

    Pozdr
    Reb

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Co się dzieje z Egonem?