Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 178
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Jeszcze sie nie zdecydowalem czy no limit czy pot limit. Turniej przebiegal by sprawniej gdyby to bylo no limit, natomiast dla gry lepsze jest pot limit. Problem w tym ze moze, 10% osob umialoby obliczyc pot, i wiedzialo ile mozna maksymalnie obstawic, szczegolnie wtedy jak sa jakies raisy reraisy. A kazde takie liczenie potu wydluzaloby kazde rozdanie, szczegolnie przy stole gdzie nie ma nikogo kto szybko by to zrobil. A tak poza tym poza pre flopem, rzadko ktos bedzie obstawial wiecej niz pot bo na flopie to juz bedzie raczej tylko all in (przy wiekszych blindach mniejszy niz pot).

    co do palenia, to bylo od pierwszego turnieju, raz bardziej przestrzegane raz nie, i jeszcze raz przeglosowane na niekorzysc palacych po zakonczeniu drugiego sezonu kiedy to sie wszyscy zebralismy i ty to chyba poruszyles wiec powinienes pamietac.

  2. #12
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    58
    Mysle ze co najmniej 5 osob takich znajdziesz bez problemu, ktore umieja liczyc pot. Mozna zadbac o to zeby przy kazdym stole byla choc jedna osoba. A co do zakazu palenia to jakos tego dotychczas nie dostrzeglem, a zawsze mnie to strasznie wkurwialo jak mi ktos palil obok. Nie widzialem nawet ze byl zakaz. Mam nadzieje ze w tym sezonie to bedzie bardziej przestrzegane

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    Tarnów to jest takie miasto w malopolsce.
    Po za tym, że w małopolsce to zawsze można dodać jeszcze, że jest koło KRAKOWA.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    tak, a krakow to takie cos obok mieszkania kolumba.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Kolumb77 Zobacz posta
    Po za tym, że w małopolsce to zawsze można dodać jeszcze, że jest koło KRAKOWA.
    Jak byłam młodsza i zafascynowana cudem internetu, to często się zastanawiałam kim są i jak wyglądają w realu takie zadry, które szukają non stop miejsca, gdzie by mogły wtrącić swoje bezsensowne 3 grosze (zabawne chyba tylko we własnym odczuciu piszących). Teraz, jak już jestem starsza, to wiem, że to takie cipolki jak Kolumb...

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    WRZ
    Posty
    8
    Rotfl

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez axara Zobacz posta
    Teraz, jak już jestem starsza, to wiem, że to takie cipolki jak Kolumb...

    Dobrze , Aga, ze to Ty akurat napisalas, bo ja kolumbka,bolumbka osobiscie sie boje...glownie przez te jego MIESNIE

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Axara nie bede zbytnio rozpisywał się nad Twoim postem bo jest to poziom do którego się nie zniże. Jeśli masz jakieś problemy egzystencjonalne to zawsze możesz poprosić znajomych o jakąś konstruktywną rozmowę a nie obrażać osób których totalnie nie znasz i nie masz o nich pojęcia.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    1 pajak 19.1
    2 czorny 13.0
    3 Agnieszka 10.2
    4 Wojtek 8.4
    5 c00lf0n 7.2
    6 zyla 6.3
    7 Bandzi 5.5
    8 Kamil 4.9
    9 Pari 4.4
    10 zolty 4
    11 Piotrek 3.6
    12 zbiru 3.3
    13 Dawid 3
    14 george 2.7
    15 Michal 2.5
    16 baca 2.3

    pula 90

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    Kolumb, nie daj sie !
    a korczi juz nie grywa z wami w Tarnowie malopolskim, bo cos go nie widze na liscie ?