Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Seat 1: randomalin ($398 in chips)
    Seat 4: Joe...Cool ($489.30 in chips)
    Seat 5: EmilayKnows ($239.95 in chips)
    Seat 9: CheckFoldAny ($225 in chips)
    Seat 10: kometen x ($228.50 in chips)
    ANTES/BLINDS
    Joe...Cool posts blind ($1), EmilayKnows posts blind ($2).

    PRE-FLOP
    CheckFoldAny folds, kometen x folds, randomalin bets $7, Joe...Cool calls $6, EmilayKnows folds.

    FLOP [board cards: KC,KD,8S ]
    Joe...Cool checks, randomalin bets $9, Joe...Cool calls $9.

    TURN [board cards: KC,KD,8S,KH ]
    Joe...Cool bets $34, randomalin calls $34.


    RIVER [board cards: KC,KD,8S,KH,8C ]
    Joe...Cool bets $102

    co robimy jak mamy AA QQ JJ i K
    przeciwnk ma staty 29/16, fold to smallblind steal 33,3% reisuje cebeta 33%calluje 12%

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    To nie moje podwórko, więc tylko przy okazji zapytam - po ilu rozdaniach są te statystyki? Szczególnie: ile było sytuacji, gdy miał okazję reagować na cbeta?

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Tez jest ciekawy, bo raise po cbecie na poziomie 33% uswiadamia mi, że bardzo daleko mi do tych stawek

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Po pierwsze tu nie ma praktycznie roznicy czy mam JJ, QQ, czy AA. Te statsy jakie podales imo nie sa najwazniejsze, bardziej by mnie to ciekawilo AF, RAF i fold to river raise. W kazdym razie jak koles jest dobry i tak czesto raisuje cb to bedzie tak rowniez robil z tripsami. Jezeli jednak ma 29/16 to znaczy, ze wcale taki dobry nie jest

    W kazdym razie skoro jestem 200BB deep z JJ, QQ, AA robimy tutaj CALL. Jezelibysmy byli 100BB push. Jezeli mamy K easy fold - poker is so easy

  5. #5

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Łał

    Chciał Cię wyblefować za 48$? Ciekawe

    EDIT: A co z tą ilością rozdań?

  7. #7
    100
    mysle ze bylo mu wszystko jedno. ludzie maja sklonnosci do dawania
    ale kurwa nie jest ciekawe ze mnie chcial wyblefowac ale to ze zaplacil w riverze BAINA KURWA W NIC
    Ostatnio edytowane przez randomallin ; 01-06-2008 o 10:24

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Z wszystkim prócz króla daję call.

  9. #9
    bo jak betuje o pot to ma tylko krola lub blefa?
    dlaczego nie minireise w AA przeciez jak blefowal i ma podzial to dalej scalluje (chyba) a jak slowplayowal preflop 99-QQ to bierzemy extra value

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    na takim flopie raczej nigdy nie wywalam top par AA QQ JJ co nie zmienia faktu ze czasem nadziejey sie na króla. Raz pamietam gralem w kasynie i gra przy stole byla bardzo luźna jestem na wczesnej pozycji i otwieram 5 x BB z . i dostaje piec callow flop Po flopie cbet za pule i wszscy pasuja do goscia ktory gral luzno i akurat rozmawia przez telefon i odszedł od stołu Jak wrocil to sprawdzil Na turn znowu król no to ja all in .... Jednak mial tego króla Pokazał jakies k 7 off