Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    8
    Witam, mam zamiar wpłacić pierwsze pieniądze, proszę o radę które ze stron są wypłacalne i nie stwarzają problemów. Myślę o kwocie około 50pln - do tej pory gram na Paradise - podoba mi się tam, co o tym myślicie? Dziękuję za rady...

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jak ci sie podoba to wplacaj, paradise to porzadna firma i na pewno nie bedziesz mial problemow.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Paradise, Party Skins, PokerStars z tymi firmami na 100% nie bedziesz mial najmniejszych problemow z wyplatami. Ja poraz kolejny polecam PokerStars'a i jego natychmiastowe wyplaty, a nie jak to bywa na innych serwisach parogodzinne lub co gorsza parodniowe okresy weryfikacji wyplaty ;(

    Edit: Pamietaj, ze minimalne depozyty na wiekszosc stron wynosi 50$ lub na PokerStarsie 25$ przez netellera

  4. #4
    Na początek polecałbym coś z firm, które mają polski support i obsługują konta w kraju - np. bet and win albo sportingbet.pl.
    W tym pierwszym mam i wypłacają bez problemów (wpłaty też natychmiastowe jeśli kartą), w tym drugim założyłem i dostałem dwa miłe bonusy na dzień dobry, więc też wart polecenia.

    PS. minimalna wplata na betandwin to chyba 60 PLN

  5. #5
    Kakshi - do PokerStars trzeba mieć nettelera, tak?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie, mozna wplacac przez (w nawiasie masz minimalna kwote depozytu):
    -Neteller (25$)
    -Central Coin (50$)
    -FirePay (50$)
    -Visa (50$)
    -MasterCard (50$)
    -Diner Club International (50$)
    -Western Union (50$)
    -Cashier's Check Money Order (200$)

  7. #7
    wpłacanie to nie problem, chodziło mi o wYpłacanie
    ale dzięki anyway

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    ja polecam sportingbet, mozna wpacic karta nawet 5$
    ..i wyplacic mozesz karta cala wygrana a nie tylko to co wplaciles
    no i do tego ten bonus 100$ , chyba calkiem calkiem dla poczatkujacych

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    1
    Hej,
    jako, ze dopiero zaczynam swoja przygode z pokerkiem chcialbym kupic od kogos 11 USD po srednim kursie NBP za pomoca Pokerstars. Z mojej strony bylby przelew Multibank, takze najchetniej kupilbym od osoby ktora ma konto w tym banku. Jezeli ktos moglby mi pomoc w tej operacji prosze o PW i z gory dziekuje!

    Pozdrawiam i mam nadzieje, ze bede tu goscil czesciej :wink:

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Ja chcialbym kupic od kogos 25$ na pokerstars. Kase bym przelal jeszcze dzisiaj z mbanku.
    Ktos chetny? moj nr GG 5624970