Strona 52 z 55 PierwszyPierwszy ... 2425051525354 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 542

Wątek: Wsop 2008

  1. #511
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    coinflip 30% oraz AK przegryajace z Aq czyli bodajze 24% to naprawde takie sick ?

    przeciez to normalka

  2. #512
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ja nigdy nie jecze na bad beaty, ale w gorzkich zalach jak ktos wrzuca partie to nie patrzy ze all iny byly pre flop i pisze o 1, 2 outowcach. Napisalem takiego posta zeby pokazac im ze to nie soft jest rigged tylko zwykjle partie

    P.S. Partia, ktora okreslasz sick nie zawsze musi byc strasznym bad beatem
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 12-11-2008 o 18:25

  3. #513
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    No ja nie napisałem że AQ > 777 to był bad beat, ale mimo wszystko trochę sick . A co do foldów to imo ten z K-high flush nie był jakiś strasznie mistrzowski, ale to K7 Demidova już było imponujące.

    Edit: Już po obejrzeniu całości: Generalnie Eastgate grał dobrze, ale też miał sporo szczęścia. We wszystkich końcowych rozdaniach chcieli go zablefować jak miał mocną rękę, nawet nie musiał się męczyć z wyciąganiem żetonów. IMO Demidov był najlepszym graczem w tym FT, w HU trochę mu nerwy puściły. No i w moim prywatnym rankingu
    WSOP 2006 FT > WSOP 2008 FT > WSOP 2007 FT.
    Ostatnio edytowane przez capodi ; 12-11-2008 o 19:00

  4. #514
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    OMFG

    zamiast AA/KK vs QQ Demidov vs Phillips było

    AQ vs AK
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW

  5. #515
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    taaaa to rozdanie bylo smieszne wogole najbarzdiej beznadziejnie zagral Phillips mi to sie wydaje ze albo obstawia ruska na AA/KK i folduje albo pushuje jesli mimo wszystko nie chce allina to moze z okolo 8 mln raisnac do 15-16 wtedy mysle ze Demidov spasuje wszystko oprocz AA/KK a jak zrobi pusha to philps folduje zostajac z 10 mln i ponad 30 BB czyli w nienajgorszej sytuacji jak na oddanie prawie 60% stacka


    Rownie dobrze moze sobie spasowac te AK po co pchac sie w rozdanie z jedynym gosciem ktory moze nas wyeliminowac majac tak duzo zetonow i rpzewage nad reszta ?

    A to co zrobil Philps to taki wierze ci ze masz AA/kk i boje sie pushowac ale dam ci jeszce 5mln i zobaczymy sobie flopa


    A potem ten bet na flopie takie blagajacy zobaczmy nastepna karte prosze .... nie podbijaj .....

    Ale ja tam prawie nie gram turnieji i nie lubie ich grac wiec moze pisze troche bzdury

  6. #516
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Cytat Zamieszczone przez capodi Zobacz posta
    A co do foldów to imo ten z K-high flush nie był jakiś strasznie mistrzowski, ale to K7 Demidova już było imponujące.
    dwie pary na takim boardzie - imponujace. flush z K, tez bardzo dobre- nie wierzylem ze zrzuci.


    Demidov b dobry, z tego co pokazali to kilka b dobrych zagran pokazal. imo top 2 na FT. Dunczykowi na koniec zarlo i tyle...


    szkoda ze nie ma relacji jak z EPT, widac prawdziwa gre a nie ladny ESPNowy teledysk z allinami....

  7. #517
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    OMFG

    zapuściłem me ft i jak tylko zobaczyłem i usłyszałem yanga chciałem wyłączyć, ale wytrzymałem i potem zobaczyłem jak chip leader wrzuca ok 15? baniek ze swojego stacka do puli i folduje omfg, i ostatecznie wyłaczyłem,
    relacja bardziej przypominała cyrk niz pokerowy turniej, tłum skanduje i klaszcze po kazdym callu raise i foldzie, jakiś joke

  8. #518
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    OMFG

    zamiast AA/KK vs QQ Demidov vs Phillips było

    AQ vs AK
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
    mowilem ze phillips mial AK

  9. #519
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    OMFG
    relacja bardziej przypominała cyrk niz pokerowy turniej, tłum skanduje i klaszcze po kazdym callu raise i foldzie, jakiś joke
    Dokładnie. Równie dobrze mogli to zrobić w hali nba i jeszcze zaprosić cheerleaderki do tańca na stole.

  10. #520
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Właśnie skończyłem oglądać. Rzeczywiście niezły festyn. A kolesie byli obwieszeni tymi reklamami już do przesady.

    jdx