Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    25
    Witam
    Otrzymałem właśnie zawiadomienie z Poczty Polskiej (oddział celny) że dostałem przesyłkę od Fulltiltpoker. I tu pojawia się problem bo trzeba określić wartość przesyłki a przecież fulltilt nie wysyła żadnej faktury. Jak rozwiązać ten problem? Czy pisać do fulltilt o przesłanie faktury czy może jakieś potwierdzenie że jest to prezent? Jak wy to rozwiązaliście?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Jak dostawałem paczki z FTP to listonosz po prostu przynosił do domu, bez żadnych pytań, problemów itp

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Zadzwon do UC i powiedz ,ze to upominek za wypełnienie ankiety wartosci kilku $....

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    25
    Zadzwoniłem do UC. Ale ten upominek waży 4,5 kilo. Gość powiedział że jak jest to przesyłka od firmy to nie może być to jako prezent. Myśle że ktoś z forum na pewno miał podobną sytuację i mógłby mi pomóc w rozwiązaniu problemu...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja mialem tak np z zetonami z poker.com tak samo list z urzedu celnego by sprecyzowac wartosc

    Ja im napisalem tak jak jest :d Podalem linka do strony podalem ze kosztuje tyle i tyle punktow. I ze jest to niejako prezent w programie lojalnosciowym cos ala Nagrody za punkty na stacjach benzynowych itp

    A raz tez chyba apropo zetonow ktore dostalem wtedy za darmo za zapisanie na jakiejs tam stronie to babka kazala mi napisac oswiadczenie ze nic nie placilem ze za to i wogole napisac co i jak.


    no i podawalem im tez orientacyjna wartosc przesylek raz nie placilem nic raz chyba 20 zl cła

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    A zamawiał ktoś może, np. plazme? Punktów mi się już troche nazbierało i nie długo będę musiał pomyśleć na co je wydać, żeby nie dopłacać do interesu...

    __
    TT

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Chwalisz sie punktami czy na OCZY SIADLO?

    Masz podstrone elektroniki z EUROPY "Elektronika EU".

    Oj TesseracT nie pisz rano, przeciez Ty budzisz sie do normalnego zycia po 16tej
    Ostatnio edytowane przez Widus ; 30-05-2008 o 10:39