Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Turniej FL.

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Na Evereście są ciekawe turnieje 500Guaranteed.Gra w nich ok.100 graczy.Warto spróbować.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Turniej fixed limit?! OMG
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 28-05-2008 o 14:58

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja tam lubię takie. Pewnie dlatego, że jedyny turniej FL, jaki grałem, udało mi się fuksem wygrać
    A jakie jest wpisowe?

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    5$. Grałem w nim kiedyś przez przypadek to posześciokrotniłem stack w 1 rozdaniu lol, ale i tak odpadłem przed kasą, bo nudno było.

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    jak chcesz grac fl to polecam stoliki HU o niskich limitach na ps ostatnio sobie troche zeby zobaczyc jak to jest na FL i musze przyznac ze easy

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    To room w sieci ipoker.Większość uzytkowników forum ma w głębokim poważaniu FL,jednak niektóre propozycje są ciekawe.Betfred oferuje turnieje eliminacyjne ECOOP za naprawdę śmieszne pieniądze.
    Pierwszy turniej płatny 3,30 $,przeważnie są trzy wejściówki na następny poziom.Ilość graczy oszałamiająca,nie przekracza 20.Turniej FLSH,unlimited tebuy i 1 add on.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    2
    Ja gram na pokerstars. Jeśli chodzi o turnieje fixed to jest jeden calkiem ciekawy z wpisowym 4.4$. Oraz duży wybór od jednostolikowych do wielostolikowych s&go. Wpisowe od 1.1$ w góre zależy na jakich stawkach kto chce grać. Natomiast trzeba troche poczekać na komplet graczy. Jedynie z tym za 4.4$ nie ma problemu codziennie ponad 400 osob wbija. Osobiście najwięcej gram na cash tables fixed. A turnieje z reguły nl. Pokerstars polecam, bardzo przejrzyście wszystko wygląda i ogromny wybór turniejów od s&go przez satelity do wielostolikowych.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    Dla mnie turniej FL to coś co robi się za karę
    mimo, że na co dzień grywam FL

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Kara karą,ale może to być zyskowne.Gram teraz na FTP,i nijako przez pomyłkę wygrałem kilka sitów za 1800 FTP.To dalo mi wejsciówki na turnieje 24+2$.Jako że nie gram NL wybrałem turnieje FL.Jak do tej pory raz byłem trzeci,raz dziesiąty,w sumie 480 $.Ale do tej pory nie wiem,jak rozgrywać takie turnieje.Czy ortodoksyjnie trzymać się zasad FL,czy też łaczyć je z elementami NL,a jeżeli tak,to kiedy.Byłbym wdzięczny za rozpracowanie tego tematu.