Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46
  1. #41
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Tak btw. Jeżeli jakis Polak wygrałby SM to i tak chyba tej kasy nie miałby jak wypłacić
    Neteller + karta i bieganie codziennie przez pol roku do bankomatu

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Też o tym myślałem, ale przeciez banki mają jakieś zapiski nie;D? I jak przez pół roku codziennie z jednego numeru będzie wypłacane 3kzł to coś może się stać przykrego;D

    ps. myślę tak o tym bo chyba zacznę satelitki do sm grać;D
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 27-05-2008 o 14:56 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #43
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Neteller + karta i bieganie codziennie przez pol roku do bankomatu
    Ja nie miałbym nic przeciwko takiemu bieganiu

  4. #44
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez Brixs Zobacz posta
    Ej xolo po każdym twoim posciec wnioskuje że masz problem ze swoja osobą,każdy twój post bije cipowatościa,jaki ja to skromny,słaby chłopak,a wszyscy w kolo to normalnie rekiny i wogóle kozaki buh podejście piczki

    Już 2 post w którym wspominasz coś o piczkach, cipkach... najwyraźniej masz z tym problem- idź se chłopie gdzieś ulżyj.

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Co do wypowiedzi intelowca guzik prawda do takiego turnieju wystarczy miec w kilku kluczowych momentach szczescie i nie grac jak debil i juz mozna zajsc wysoko
    Tak Panie

  6. #46
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Bardzo fajny post. Widać ze Xolo ma duzo samokontroli i szacunku do innych graczy, a to też są cechy dobrego pokerzysty. Niektórzy naczytali się Super Systemow i myslą, że samą agresją dojdą do high stakes'ow.