Strona 34 z 40 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 395
  1. #331
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    25
    ja zawsze secik trancowy wlaczam, np asoty

  2. #332
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    pewnie wiekszosc nie wytrzyma nawet do polowy pierwszego kawalka
    Święte słowa. Tzn. przynajmniej ja nie wytrzymałem.

  3. #333
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104



  4. #334
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta

    Ciekawe, czy jest ktos na forum pokerzystow, kto też słucha Hardstyle'u... pewnie wiekszosc nie wytrzyma nawet do polowy pierwszego kawalka

    Ale jak kogos przypadkiem zainteresuje, to polecam cale DVD z Qlimax 2008 (w kawalkach na YouTube). Miazdzy.
    no baaa,hardstyle to mistrzostwo,co prawda do sesji pokerowej nie bardzo podchodzi,ale tak poza tym,ogolnie na dobrym sprzecie grajacym to rozklada system.

    jako ze jestesmy w temacie to i ja wrzuce cos od siebie w tym klimacie

    YouTube - Headhunterz - Subsonic

    YouTube - Wild Motherfuckers - Fuck It Up

    YouTube - Blutonium Boy & DJ Luna - Blackout

    i z polskiego podworka,tez na poziomie

    YouTube - Enigmato - Trip To Hardstyland (Original Mix)

  5. #335
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Znowu się komuś narażę ale niektórzy wyraźnie mylą wątek muzyczny z tym wątkiem http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...kawalki-4.html

    Jak można krytykować Oldfielda lub jarać się "muzyką" przypominającą odgłosy walenia w śmietnik? Wiem, że gusty są różne ale k**** trzeba być głuchym by nie odróżniać hałasu od muzyki. O lepszych tekstach czy broń zeusie poezji śpiewanej nie wspomnę bo dla wielu tutaj szczytem artyzmu jest hiphopolo "gangsta"analfabetów po gimnazjum -jeśli river był łaskawy.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 12-02-2011 o 20:39

  6. #336
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Znowu się komuś narażę ale niektórzy wyraźnie mylą wątek muzyczny z tym wątkiem http://forum.pokerzysta.pl/bocznica/...kawalki-4.html

    Jak można krytykować Oldfielda lub jarać się "muzyką" przypominającą odgłosy walenia w śmietnik? Wiem, że gusty są różne ale k**** trzeba być głuchym by nie odróżniać hałasu od muzyki. O lepszych tekstach czy broń zeusie poezji śpiewanej nie wspomnę bo dla wielu tutaj szczytem artyzmu jest hiphopolo "gangsta"analfabetów po gimnazjum -jeśli river był łaskawy.
    No to sie naraziles. A ze jestem dzisiaj w dobrym humorze, to tylko powiem Ci, ze akurat skonczylem szkole muzyczna, doskonale wiem, co to jest muzyka i odrozniam ja od halasu. Dla Ciebie link do definicji:
    Muzyka

    A teraz grzecznie Ci powiem, zebys spadal z powrotem do watku politycznego i nie wszczynal awantur w kolejnym watku obrazajac ludzi. A dla Mosznika propozycja zaostrzenia kryteriow przyznawania bana dla weeskacza poza watkiem politycznym. Niech sie tam produkuje.

  7. #337
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    powiem Ci, ze akurat skonczylem szkole muzyczna, doskonale wiem, co to jest muzyka i odrozniam ja od halasu.
    No proszę a ja myslałem, że tylko uczelnie marketingowe szkolą wysokiej klasy "specjalistów", a okazuje się, że po szkole muzycznej takie coś można nazywać muzyką
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    YouTube - Qlimax 2009 Trailer HD

    YouTube - Showtek - Colours of the Harder Style

    YouTube - Qlimax 2008 11 22 DVD D-BLOCK & S-TE-FAN Part one

    YouTube - Qlimax 2008 D Block and S te Fan Part 2 ( HQ Dvd Rip )

    Ciekawe, czy jest ktos na forum pokerzystow, kto też słucha Hardstyle'u... pewnie wiekszosc nie wytrzyma nawet do polowy pierwszego kawalka

    Ale jak kogos przypadkiem zainteresuje, to polecam cale DVD z Qlimax 2008 (w kawalkach na YouTube). Miazdzy.
    I nie wywołuj Mosznika bo raz, że wstawiony przez niego Vivaldi zapewne każdego nazywającego twój łomot muzyką posłałby co najmniej do psychiatryka, a dwa, że czasy cenzury już minęły. A pomysł utworzenia specjalnych kryteriów banowania weeskacza to pomysł idealnie nadający się do lotów - ostatnio niestety zaniedbanych na forum

  8. #338
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No proszę a ja myslałem, że tylko uczelnie marketingowe szkolą wysokiej klasy "specjalistów", a okazuje się, że po szkole muzycznej takie coś można nazywać muzyką
    Mozna. I jak zapytasz ktoregokolwiek profesora z Akademii Muzycznej również Ci przyzna, ze to jest muzyka.

    BTW: Skonczylem szkole muzyczna, a za specjaliste sie nie uwazam. A Ty nawet przy trzepaku nie spiewales, a ekspert z Ciebie nieomylny...

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    I nie wywołuj Mosznika bo raz, że wstawiony przez niego Vivaldi zapewne każdego nazywającego twój łomot muzyką posłałby co najmniej do psychiatryka, a dwa, że czasy cenzury już minęły. A pomysł utworzenia specjalnych kryteriów banowania weeskacza to pomysł idealnie nadający się do lotów - ostatnio niestety zaniedbanych na forum
    Cale szczescie z czasami cenzury minely rowniez czasy, gdy ludzi za odmienne poglady wstawiali co najmniej do psychiatryka (a wczesniej palili na stosie). A co do kryteriow, to tylko chcialbym, zeby moderatorzy nie traktowali Cie na calym forum tak ulgowo, jak w Twoim "ulubionym" watku. Ze tam wszystkim, ktorzy maja inne poglady wrzucasz, tu juz nawet nie dziwi, bo dziwne by bylo, jakby ludzie dyskutujac o polityce siebie nie obrazali. Ale tutaj jest watek o muzyce i moglbys sie dostosowac. Bo muzyka to juz troche inny level kultury niz polityka.

  9. #339
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    omg
    Wyraziłem swoją opinię ogólnie, nie wymieniając nikogo, a Ty sam się zgłosiłeś i poczułeś w obowiązku obrony swojej muzyki. I po co to? Mam nadzieję, że razem posłuchamy teraz tego samego - zdrowego rozsądku - i na tym poście zakończymy naszą wymianę zdań o muzyce.

    edit:
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    Cale szczescie z czasami cenzury minely rowniez czasy, gdy ludzi za odmienne poglady wstawiali co najmniej do psychiatryka (a wczesniej palili na stosie). A co do kryteriow, to tylko chcialbym, zeby moderatorzy nie traktowali Cie na calym forum tak ulgowo, jak w Twoim "ulubionym" watku.
    A ponieważ cenzura się skończyła i można głosić rożne poglądy to należy zbanować weeskacza, bo dla niego co inne jest muzyką niż dla mnie, tak?

    Bo muzyka to juz troche inny level kultury niz polityka.
    No chyba, że za muzykę uznać również hiphopolo i tamtejszych "przodowników" kultury
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 12-02-2011 o 22:53

  10. #340
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    omg
    Wyraziłem swoją opinię ogólnie, nie wymieniając nikogo, a Ty sam się zgłosiłeś i poczułeś w obowiązku obrony swojej muzyki. I po co to? Mam nadzieję, że razem posłuchamy teraz tego samego - zdrowego rozsądku - i na tym poście zakończymy naszą wymianę zdań o muzyce.
    Mozemy. Tylko nie oznacza to, ze nie mielibysmy wspolnych tematow. Mam dosc rozlegle zainteresowania muzyczne, w zaleznosci od nastroju. Nie slucham tylko walenia w smietnik .
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No chyba, że za muzykę uznać również hiphopolo i tamtejszych "przodowników" kultury
    No niestety trzeba (tzn uznac to za muzyke). Ale z druga czescia zdania na temat przodownikow kultury pozwole sie nie zgodzic.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    A ponieważ cenzura się skończyła i można głosić rożne poglądy to należy zbanować weeskacza, bo dla niego co inne jest muzyką niż dla mnie, tak?
    Nie, jakos Cie trzeba oduczyc komentowania wpisow innych takimi tekstami:

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Wiem, że gusty są różne ale k**** trzeba być głuchym by nie odróżniać hałasu od muzyki.
    Nie wiem jak, ale moze pomoze ponizszy przyklad JDXa, ktory rowniez wyrazil zdecydowana dezaprobate, ale jednak troche inaczej. Nie sadzisz?

    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    ... pewnie wiekszosc nie wytrzyma nawet do polowy pierwszego kawalka
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Święte słowa. Tzn. przynajmniej ja nie wytrzymałem.