Strona 3 z 40 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 395
  1. #21
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Bob Marley jak cos nie idzie.

    Glownie jednak Skazani na Sukcezz. Przy tym gra mi sie najlepiej.

    Pokoj

  2. #22

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Może być też muzyka klasyczna lub coś w tych klimatach jeśli ma dobre tempo, może jakiś dynamiczny soundtrack? Dobrze pasuje mi "The Battle" z Gladiatora, zna ktoś więcej tego typu rzeczy?
    OST z "The Rock" (ten sam kompozytor - Hans Zimmer) jest no 1 w tym klimacie.
    Oprócz tego, z gatunku dynamicznych soundtracków: "Gone in 60 Seconds", "Italian Job", "Enemy of the State", trylogia Bourne'a, "Batman Begins", "Tomorrow Never Dies".

    A ostatnio Driving With The Top Down.mp3 z OSTa do "Iron Mana"

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Podczas gry - Dream Theater, Al Di Meola, Norah Jones, Riverside, Amy Winehouse - te w szczególności.

    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta

    P.S może znajdzie się na forum jakiś fan muzy progresywnej i DT
    I się znalazł

  5. #25
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Hmm.. ja będę inny. Rzadko coś puszczam, ale pamiętam, że nieźle mi się grało przy Dr. Hackenbushu - płyta Jabole, a szczególnie kawałek Lechu (chociaż też polecam całą twórczość ). Dobra też jest nowa płyta Fisza - Męska muzyka.

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Mi dziś przy Sade karta zaczęła, żreć, natomiast przy Abradabie o mało się nie stiltowałem. Wychodzi na to, że im szybsza muzyka to i ja za bardzo szaleję.

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    polecam tworczosc josepha arthura

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    ostatnio notuje ciekawe wyniki przy RATM, zepelini też się znakomicie sprawdzaja

    z kolei kiedy mój współlokator puszcza jakieś metalowe, progresywne, punkowe, gotyckie kawałki to tiltuje ale to kwestia gustu chyba bardziej
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 27-05-2008 o 00:40

  9. #29
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    ostatnio notuje ciekawe wyniki przy RATM, zepelini też się znakomicie sprawdzaja

    z kolei kiedy mój współlokator puszcza jakieś metalowe, progresywne, punkowe, gotyckie kawałki to tiltuje ale to kwestia gustu chyba bardziej
    RATM to nawet nie znam ale wielka piona za Led Zeppelin

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez Vigird Zobacz posta
    Podczas gry - Dream Theater, Al Di Meola, Norah Jones, Riverside, Amy Winehouse - te w szczególności.
    Co do Amy winehouse to jak ostatnio zobaczyłem jej zdjęcia to się załamałem normalnie