Strona 21 z 40 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 395
  1. #201
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442

    Totalnie bredzisz.
    Daję kawałek Alicia Keys. Ty krytykujesz rap Jay-Z, 50 Cent i Kanye Westa (nie wiem czy słyszałeś jego pierwszą płytę). A na koniec krytykujesz ludzi słuchających pop. A kto tutaj coś o popie mówił? Potem piszesz o słuchaniu różnych rodzajów muzyki, a sam skreślasz inne niż te co się tobie podobają.
    Nie wpisywałeś się przed chwilą w wątku "Kiedy jesteśmy nawaleni" (czy jakoś tak)?

    I co to jest ambitna muzyka? Wydaje mi się, że wg ciebie to po prostu coś co mało kto zna.

    Mi podobają się pojedyncze kawałki z każdego rodzaju muzyki poza disco-polo. Czasem jak mam już wszystko swoje przesłuchane po kilkanaście razy to biorę od kolegi i w pracy słucham po kilka h dziennie i zapoznaję się z innymi gatunkami/zespołami.

    Na odzień słucham Rapu, R&B, popu, elektronicznej, Anny Marii Jopek (nie trawię reszty Jazzy, jeżeli to jest Jazz)

  2. #202
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Dla ciebie to jest papka, a dla krytyków na całym świecie sztuka. Ale dla tak prosto rozumujących ludków jak ty, to jak coś się podoba wielu ludziom musi być gównem.

    Jeszcze znajdź sobie paskudną i ambitną dziewczynę (ładne są nie ambitne) to nie będziesz tak marudził na forum.
    Nie chciało mi się szukać/czytać początków tej wymiany zdań więc moją odpowiedź potraktujcie tylko i wyłącznie jako reakcję na zacytowany post.

    Upodobania muzyczne tak samo jak piękno kobiety to kwestia gustu i każdy ma swoje własne predyspozycje. Wszelkie dyskusje osób o różnych upodobaniach przeważnie przeradzają się w kłótnię (tak jak powyżej) osób koniecznie próbujących przekonać innych o swojej racji (której moim zdaniem ciężko w takiej dyskusji szukać), ale używanie w wymianie zdań argumentu "dla krytyków na całym świecie" jest chyba większym gównem niż olewanie gustów ludków rozumujących prosto. Przecież tym argumentem pokazujesz że dla Ciebie wyznacznikiem tego co dobre jest aprobata większości a nie to co Tobie gra w duszy. Bardzo słabe. PeriMCS forumowy Zelig? (tytułowa postać jednego z filmów Woody Allena)

    Po przemyśleniu drugiego fragmentu Twojej wypowiedzi nie będę komentował, pozostawiłem go w cytacie tylko dlatego że wydaje mi się jest dobrym uzupełnieniem do Twojego postrzegania co jest warte zainteresowania a co nie.

  3. #203
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Nie ona tylko Jay-Z.



    Mam ładną, seksowną a zarazem mądrą i ambitną

    sorry ze sie wpieprzam miedzy wodke a zakaske aleee "takie" nie istniejajeszcze jak powiesz ze sprzata/gotuje/nie narzeka,nie stroi foszków,ma spoczko mame i zajebiscie sie ubiera to jestem pewien ze to jakis FAKE

    HINT:IGNORE THIS FUCKING POST

  4. #204
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    [IMG]http://2.bp.*************/_1rZ55qVVJOg/SUDX0n9Nu0I/AAAAAAAAACU/luE4ZDfQ3Ak/s320/kj.jpg[/IMG]

  5. #205
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Czytelnik Zobacz posta
    Nie chciało mi się szukać/czytać początków tej wymiany zdań więc moją odpowiedź potraktujcie tylko i wyłącznie jako reakcję na zacytowany post.

    Upodobania muzyczne tak samo jak piękno kobiety to kwestia gustu i każdy ma swoje własne predyspozycje. Wszelkie dyskusje osób o różnych upodobaniach przeważnie przeradzają się w kłótnię (tak jak powyżej) osób koniecznie próbujących przekonać innych o swojej racji (której moim zdaniem ciężko w takiej dyskusji szukać), ale używanie w wymianie zdań argumentu "dla krytyków na całym świecie" jest chyba większym gównem niż olewanie gustów ludków rozumujących prosto. Przecież tym argumentem pokazujesz że dla Ciebie wyznacznikiem tego co dobre jest aprobata większości a nie to co Tobie gra w duszy. Bardzo słabe. PeriMCS forumowy Zelig? (tytułowa postać jednego z filmów Woody Allena)

    Po przemyśleniu drugiego fragmentu Twojej wypowiedzi nie będę komentował, pozostawiłem go w cytacie tylko dlatego że wydaje mi się jest dobrym uzupełnieniem do Twojego postrzegania co jest warte zainteresowania a co nie.
    Idiotyczny nick dla kogoś, kto nie umie czytać ze zrozumieniem.

  6. #206
    Spróbujesz podać argumenty dlaczego uważasz że nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi czy jedynym będzie idiotyczny nick ? Z chęcią przeczytam może coś zrozumiem , w każdym razie gwarantuję że już nie będę go komentował.

  7. #207
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vZQ4L3Cfwr4[/YOUTUBE]

  8. #208
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    mam pytanko, jesli mam jakis utworek na kompie, którego nie ma nigdzie w sieci i chciałbym go dyskretnie gdzies umiescic bym mogl wam potem podac link do odsłuchania ale bez narazania się , że łamię jakies tam prawa autorskie to jak najlepiej to zrobić?

  9. #209
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=GDJPYg2qLFw[/YOUTUBE]

  10. #210
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    PeriMCS, jesteś mistrzem

    Szukałem tej piosenki miesiące. Usłyszałem ją gdzieś w radiu internetowym, ale słowa wyleciały mi z głowy i nici z szukania

    Chwała Ci!