Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. 100% BONUS PRZY POWTÓRNEJ WPŁACIE DO WYSOKOŚCI $300

    Nie ma lepszego terminu do ponownego zasilenia Twojego konta pokerowego! Z naszym turniejem Grand tournament z pulą 1 miliona dolarów, turniejem WSOP Slam i nadchodzącymi w przyszły weekend pokerowymi mistrzostwami w Warszawie, chcemy byś był przygotowany na moc pokerowej akcji! Dlatego też podwajamy teraz każdą wpłatę dokonaną przez Ciebie, aż do wysokości $300! Nie przegap tej wspaniałej okazji do sporego zwiększenia zasobów gotówki!

    Po Twoim nowym depozycie bonus jest aktywowany automatycznie kiedy przelewasz środki ze swojego konta bazowego na swoje konto pokerowe. Aby zrealizować swój bonus potrzebujesz zebrać 10 punktów gracza na każdego bonusowego dolara w przeciągu 60 dni od dnia, w którym aktywujesz bonus. Oferta ta będzie dostępna w krótkim czasie ? dokonaj więc swojej wpłaty już teraz!

    Oferta dotyczy graczy, którzy nie korzystają z innych promocja na Betssonie.

    pzdr

    M.
    Ostatnio edytowane przez Betsson Polska ; 24-05-2008 o 11:37

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Sry ale nie mogłem sie pohamowac co to wogole ma byc za oferta i do kogo skierowana??Bonus x10 to jakas kpina jest skoro w sieci ongame x8 jest niemal wszedzie bez ograniczen a tu jeszcze wymagania jakies przy bonusie x10 OMG.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Co za różnica X8 czy X10 jak i tak nie ma tego bonusu

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Nie przegap tej wspaniałej okazji do sporego zwiększenia zasobów gotówki!
    no bez kitu wspaniała okazja!

  5. Witam,

    Niektórzy graczy, rejestrując się kiedyś z odpowiednich linków partnerskich wciąż korzysta z innych promocji na Betssone.
    Ci gracze nie moga skorzystac z majowej oferty reload.

    pzdr

    M

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    190
    Jakoś mi umknęła informacja o tym, że to nie dla mnie. Sorry za zamieszanie