Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Jak zmienic wyświetlanie statow z dokladnościa do 0 miesca po przecinku?

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    W PT3 dajesz "configure hud" i tam klikasz na dane staty i zmieniasz wartość "decimals".

    W Poker Ace Hudzie (PT2) dajesz Options -> Layout manager i też zmieniasz wartość decimals.

    pozdro

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Przy okazji tego tematu, chciałbym się dowiedzieć, czy mając PT2 + Poker Ace Hud, będzie mi wyświetlało statystyki w turniejach?

    A jeśli nie, to znacie jakąś wersję Ace Huda, która jest jednocześnie PT i Hudem w jednym? Kolega mi mówił, że posiada Ace hud, który jest jednocześnie PT + Hud w jednym i wyświetla mu staty w turniejach. Niestety zapomniałem go wypytać o szczegoły, a teraz jest na 2-tygodniowych wczasach. :P

    Z góry dzięki za odpowiedź.

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Przy okazji tego tematu, chciałbym się dowiedzieć, czy mając PT2 + Poker Ace Hud, będzie mi wyświetlało statystyki w turniejach?
    TAK, ale nie we wszystkich roomach. Np. na PS na pewno TAK. Na ongame na pewno NIE.

    pozdr. kabo

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    czy mając PT2 + Poker Ace Hud, będzie mi wyświetlało statystyki w turniejach?
    oto link do strony PT. Tam jest napisane na których roomach wyświetlane są staty:
    PokerTracker - Online Poker Tracking & Analysis Software Tool

    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    A jeśli nie, to znacie jakąś wersję Ace Huda, która jest jednocześnie PT i Hudem w jednym?
    PT3
    PokerTracker - Online Poker Tracking & Analysis Software Tool

    lub Pokeroffice:
    Kalkulator pokerowych szans ? 170 obsługiwanych pokojów pokera ? obsługiwane sieci pokera ? PokerOffice

    Z tym że musiałbyś zapytać support na których roomach wyświetlane są staty w turniejach.

    pozdro

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Dzięki. Gram na FTP i zdaje się, że wystarczy mi Poker Ace Hud do turniejów, bez PT3.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    Mam pytanie. w mtt i sng 1 table lepiej miec ustawione w pah wyswietlanie statystyk z Current sesion only czy total hands history ??

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Mam mały problem. Kupiłem już PAHud i kiedy mam włączone kilka stołów jednocześnie, to statystyki cały czas migają. Tak, jakby się odświeżają i jest to trochę denerwujące, bo ciężko mi się robi notatki o graczach. Zaczynam pisać i nagle odświeżają się staty na jakimś stole. Wtedy przełącza mnie na okno tego stołu i zarazem przerywa moje pisanie :/ Da się coś z tym zrobić?

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    spróbuj z opcją "flicker free drawing"

    pozdr. kabo

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Dzięki za pomoc. Wczoraj wypróbowałem tą opcję i chodzi już ok.