Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Everest poker

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    27
    1.Wygralem bonusa na frerolu na multitable co mam teraz z nim zrobic zeby miec prawdziwe pieniadza ?
    2.Mam tez jakiegos bonusa 200$ jak klikne my acoount i pisze earned 70 c czy moge wziasc te 70 centow moze oplaca mi sie jakies pieniadz wplacic i wtedy wyciagnac z everesta wiecej kasy ???

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    to co wygrales we freerolku na everescie masz wyrobic... by wyrobic musisz grac za real money, co wiaze sie z tym ze musisz zrobic jakis depozyt ...

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    1. Musisz pograć na stołach i kasa z bonusu przejdzie ci na normalne konto.

    2. Na Evereście bonusowe $$ bardzo ciężko wyrabia się na zwykłe, chyba, że grasz na wysokich stawkach. Jest to zupełnie nieopłacalne, więc grę we freerollach na Evereście można potraktować jako zabawę (mówię oczywiście o freerollach bonusowych, satelity do Barcelony to zupełnie inna bajka).

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie zgadzam sie Kapol, wyrobilem ponad 300 dolcow bonusu Jest to bardzo mily dodatek grajac na Hanoi czy Tokio ...

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Na Evereście bonusowe $$ bardzo ciężko wyrabia się na zwykłe, chyba, że grasz na wysokich stawkach.
    j.w.

  6. #6
    Nie zgadzam sie Kapol, wyrobilem ponad 300 dolcow bonusu Jest to bardzo mily dodatek grajac na Hanoi czy Tokio ...

    Macia jak dla ciebie to przyjemność to ja mogę oddać ci swój bonus na everest i zgadzam się z kapolem , że to jest nie opłacalne i jest ciężko go wyrobic.
    Pozdrowienia i powodzenia na everescie

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    27
    gram na everscie i chcem sie dowiedziec co to jest ten bonus 100$
    - jak go uzbieram to dostane 100$ czy jak ??
    bo wiem ze jak rozegram np.100 rozdan to dodaje mi kilak dolarow do konta i na bonus ??
    jak to jest niech mi ktos powie
    dzieki

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    a ja sie wypowiem jeszcze inaczej

    jesli chodzi o wyrobienie calego bonusa tam to gra faktycznie mija sie z celem, ale jesli ktos grywa tam ring games to tak jak mowi Macia jest on milym dodatkiem

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Bonus na Evereście to jakaś pomyłka - grać będziesz dobęa dostaniesz zaledwie kilka $ - nawet nie odczujesz :wink: odradzam wogóle zwracanie uwagi na ich bonusy
    P.S. fajny room - można wygrać trochę grosza więc polecam go wszystkim :wink:

  10. #10
    Pozwolilem sobie odkopac temat Everesta gdyz mam klopot z weryfikacja w tym pokerroomie. Udalo mi sie uzbierac tam kilka dolarow a ze wzgledu na, jak sami zauwazyliscie mierny bonus, postanowilem przeniesc te pieniadze w inne miejsce. Probowalem zlecic wyplate na moneybookers ale zostala cofnieta i w zakldce My account pojawila sie opcja weryfikacji. Zgodnie z zaleceniami wyslalem im przez formularz skan swojego dowodu i od tamtego czasu cisza.


    Male uzupelnienie:
    Znalazlem w skrzynce zatrzymany przez filtr antyspamowy listy od nich (chyba ). Czy ktos moglby wytlumaczyc mi o co im chodzi dokladnie w tym mailu?

    "Dear Player,

    Thank you for your Id.

    Enjoy your game.


    Kind regards,
    Customer Care Team

    We are committed to providing you with never ending excitement and fun.
    In order for us to better serve you and resolve this issue as quickly
    as possible, please do not modify the subject line of this message when
    you reply."