Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    nice one mash

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    hehehe tylko mash spelnil twoja prosbe :P

  3. #13
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    24
    w drugim rozdaniu za mały raises dostałeś flopa idealnego na twoje dyszki i jeszcze koleś bet trzeba było wywalić all i by było po sprawie, w takiej sytułacji stawiam kolesi pod ścianą jak przegram przez tego K na turn to sie nie załamuje bo wiem że sprawdził mnie wyjatkowy fish, dokupuje się i spokojnie czekam na kolejne rozdanie odebranie mojej kasy z nawiązką to tylko kwestia czasu.

    W pierszym rozdaniu...no cóż ciężko się zrzuca AA

    Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Call na flopie, i raise na turnie z reguly oznacza bardzo mocna reke, wiec foldnalbym na turnie, koles wyglada na kogos czającego sie z czyms dobrym, tym bardziej, ze ta osemka raczej nie dopelnila mu zadnego drawa (co potwierdza, ze ma cos mocnego od poczatku i sie czai). Moim zdaniem rozegranie z jego strony tez nie najlepsze, sklanialbym sie do raise na flopie, dzieki temu nie budzilbym takich podejrzen.

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    W pierwszym rozdaniu przy bardzo solidnym graczu, kontrolowałbym wielkość puli na turnie i dałbym check/call, natomiast o wiele częściej stosuję check/raise w tego typu sytuacjach. Myślę, że o wiele bardziej dochodowe zagranie, niż kolejny bet na turnie. Dajesz agresywnemu przeciwnikowi możliwość zablefowania na turnie, choć w tym wypadku pewnie betu z jakąś pp. Jeśli gracz jest mniej agresywny to wyrzuci niższe parki na turnie, natomiast checkując turn możesz od niego wyciągnąć jeszcze value betując river. Mówię oczywiście o grze przeciwko graczowi, który ma jakieś pojęcie o grze Przeciwko fishom, to oczywiście kolejny bet na turnie i never fold.

    W drugim rozdaniu zagrałbym mimo wszystko call pre flop i na flopie check/call, a na turnie check/fold. Chociaż te twoje zagranie też było w sumie ciekawe.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 22-05-2008 o 19:49