Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Witam, jakie jest optymalne rozegranie tej ręki? Push na flopie?

    Dwie ciekawe rzeczy:
    1. Pula multiway, jak to wpływa na nas? Gramy bardziej agresywnie czy bardziej pasywnie?
    2. Co jeśli nie mielibyśmy tutaj pozycji? Też co to implikuje?

    http://www.tlpoker.pl/h/32395

    Dzięki i pozdro =)
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 20-05-2008 o 05:00

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ja robię re-raise do 12,5

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Znaczy sam raise, nie reraise i push na turnie. Taka linia jest chyba optymalna teraz myślę.

  4. #4
    Troche malo precyzyjny opis sytuacji ale postaram sie odpowiedziec:
    To co chcemy uzyskac to gra 1na1 i rozbudowa pota przy jego kontroli co wiaze sie z drugim pytaniem bo do kontroli pota potrzebujemy EFEKTYWNEJ pozycji czyli np jestes utg i dajesz check koles za toba betuje reszta folduje to jest efektywna pozycja bo wiesz, ze mozesz dac call i nikt juz nie podbije problem bylby gdybys byl za tym kolesiem a za toba jeszcze ktos bo wtedy nie wiesz czy ktos cie nie odetnie i wsadzasz dead money co gorsza w takiej sytuacji nie ratuje cie zbytnio reraise bo jak sie ktos z tylu obudzi z monsterem to nic nie daje twoj reraise a original bettor moze zrobic pusha... wniosek - nie pchac sie pomiedzy pierwszego limpera/raisera jak za toba jest wiecej ludzi. Ja proponuje tak: efektywna pozycja z przodu = call/check, srodek check/fold do beta z przodu i check raise do beta z tylu, tyl raise do beta z przodu po czym check na turnie albo check jezeli bylo checked dookolola... w sumie z tylu moglby byc ten bet ale to zalezy od ilosci graczy w pocie im mniej tym bardziej bet z tylu im wiecej tym czesciej check.