Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: A5o na BB

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    A8s+, ATo+, 66+ (nie jestem pewien co do 55), KQs wg mnie. Gdyby były ante można coś dodać do tego range'u, ale w tym wypadku dobrze się czuję z czymś takim.
    Chyba sobie żartujesz. Może warto chociaż spytać jakiego stacka na SB i potem odpowiadać?

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    a co tu ma SB do gadania?!?!
    przeciez spasowal...

    w tym przypadku co opisales A5 zrzucam, bo akurat moze to roibc z dobra karta, ale jezeli robi to po raz ktorys z rzedu to mozna sprawdzic
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 21-05-2008 o 10:34 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Rado ma rację, nie pomyślałem o tym. Przy stole to jest o wiele łatwiejsze. Zgadzam się, że jeśli sb ma powiedzmy 6k to A5 może być instacallem (jeśli button to jakiś w miarę kumaty gracz), a jeśli np. 18k to instafold. Resztę sobie Deleo dobuduj sam.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Dokładnie tak.
    Jeśli SB ma dużego stacka, zdolnego zagrozić Buttonowi to instafold bowiem grając ten bet musiał się liczyć z niebezpieczeństwem, a jeśli SB jest shortem czy tam gdzieś +- na naszym poziomie to range pushu 5k z buttona jest naprawdę duży. Dlatego call z A5 jest usprawiedliwiony. Do kasy daleko, żetonów mamy mało ja w takiej sytuacji gambluję, lepszej okazji może już nie być

    PS.Fold z A5 również nie jest złym zagraniem.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 21-05-2008 o 10:32 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    sb byl jeszcze wiekszym shortem ode mnie.
    pushowalem moje A5o. Przeciwnik mial AKo.