Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 295
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    W Akademii z tego co się orientuję to w piątek grają turnieje holdema z wpisowym 80 zł, a w środy zawsze jest stolik gdzie rządzi holdem lub omaha. Fajna, luźna atmosfera i bardzo mili ludzie.

  2. #12
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    WWA-Włochy
    Posty
    75
    luźna atmosfera to prawda, a czy mili ludzie to zalezy od ilosci cyganow przy stole

    no i jest liga texas holdem z wpisowym 80 co piatek

    stoliki jeszcze gramy w gutku we wlochach na solipskiej - 50/50gr ale pule nie raz przekraczaja 1000 zł, wiem ze graja tez czasem w break'u 147 na nowogrodzkiej

    no i hilton oczywiscie, mekka waszawskich misiow pokerowych

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    Z tego 80PLN na turnieju do puli idzie chyba 50PLN, więc inwestycja raczej z gatunku rozrywkowych.

    Atmosfera jest bardzo fajna, ja tam również pogrywam w snookera. Obecność cyganów powoduje (przynajmniej u mnie) pewne spięcie, ale potrafią oni to wynagrodzić w inny sposób Generalnie polecam przyjść, nawet jeśli tylko na snookera/poola/obejrzeć meczyk.

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    Rosenthal
    Posty
    70
    ja byłem raz. poza moimi znajomymi nie było nikogo obcego do ogolenia ;p

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    32
    w srody odbywa sie tam turniej snookerowy a potem stolik tylko ze z dziwnymi zasadami tamtejszych "miejscowych", np.wkupic sie mozna tylko i wylacznie za z gory okreslona kwote (20pln), liczą punkty zamiast zlotówek, i jak sie karta wykryje przy rozdawaniu to od nowa.Bylem przy tym jak gosc 2 razy z rzedu wykryl komus 4.karte w omaszce, masakra. Tak wiec srod nie polecam, no chyba ze sie cos zmienilo.Nie wiem, moze ekipa arenowa zmienila juz im tam przyzwyczajenia?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OK, o której ta piątkowa rozrywkowa liga? Jakiś specyficzny sposób zapisywania się ?

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    5
    Jeśli nic się nie zmieniło od ostatniego czasu to o 20.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    130
    a dzisiaj ktos gra jakies cashowki?

  9. #19
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    5
    mam pewien pomysl... moze by ktos rzucił chaslo : gdzie, o ktorej i jakie stawki to moze bysmy sie spotkali i cos rozrzucili zamiast klikac w klawiature????

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    12
    Jutro o 19.00 klub break147 ktoś się pisze?