Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ze względu na FD

    betuję tutaj TURN i sprawdzam all-ina - jeśli sprawdzi to betuję RIVER i też sprawdzam all-ina

    ps: nie czytałem HoCG

    pzdr

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    nie czytałem HoCG
    to nie imputuj autorowi takich 100% 100% to by moze bylo w HoH

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Szansa, ze ktos ma dyche jest mniejsza od 20% na pewno, wiec nie jest duza. Ja bym foldnal ze wzgledu na olbrzymi slow rozegrania tej reki i nienormalnie wysoki bet na river. Jesli kiedys mialbym to zrzucic to wlasnie teraz.

  4. #24
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    ze względu na FD

    betuję tutaj TURN i sprawdzam all-ina - jeśli sprawdzi to betuję RIVER i też sprawdzam all-ina

    ps: nie czytałem HoCG

    pzdr
    Czyli generalnie nie bronisz sie przed tripsami tylko moczysz kase ile sie da

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Nie bede sie wypowiadal co do rozegrania, bo juz zauwazylem jakie to wzbudzilo niezdrowe emocje, ale jezeli chodzi o sam river to ja bym w tym przypadku callnal. Jezeli koles nie jest idiota, to nie widze jak mozna z pozycja checkowac takiego flopa z drawami majac tripsa. Jedyne co mi przychodzi do glowy to ze trafil fula z flopa (8,10)i nie chcial wystraszyc, ale wtedy chyba wyciagalby value juz na turnie. Jezeli z jego wczesniejszych rozegran wynika, ze nie jest glupi, to chyba mozesz callnac. Bo pewnie zorientowal sie, ze jestes płochliwy i nawet z topowym fulem bedziesz sie zastanawial nad sprawdzeniem .

  6. #26
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Czyli generalnie nie bronisz sie przed tripsami tylko moczysz kase ile sie da
    nie na takim baordzie

    -takia gra na NL50 jak narazie przynosi mi dobre BB/100
    przynajmniej na SH, ale w tym wypadku ilość osób przy stoliku nie wpływa na decyzję

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Który to już nick na forum Mr Brigantos?
    Co do rozdania, przy takim rozegraniu wcześniejszym, to na river fold szybszy od wiatru.
    Ci co callują w tym momencie albo nie grywają na FR albo grywają i nie wiedzą czemu tak nisko.
    Co do wcześniejszej gry to wydaje mi się, że minimalizujesz trochę zyski przy tak pasywnej grze, chociaż czasem sam bym tak rozegrał jakbym miał czutkę.
    A w tym rozdaniu ciesz się że tak mało straciłeś )). Mam nadzieję, że mało bo zrzuciłeś prawda?
    Pozdrawiam.

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jeśli chodzi o flop to ok - źle rozegrane. Ale nie wiem czemu sie tak trzepiacie preflopu. Po pierwsze sporo osób betuje bet pot czyli w tym przyp 3.5bb. A pomiędzy 3 a 3.5 jest taaaaaaaaka różnica Poza tym z moich obserwacji wynika że kolesie często zrzucają się po becie 3bb nawet na NL10 i nie widać tu różnicy pomiędzy betowaniem 3bb a 4bb. A jeśli jakiś koleś stwierdzi że jego np K5s, A3 T7s jest dobre żeby sprawdzić to czy będzie bet 3bb czy 6bb to i tak sprawdzi (tak jest na tych stawkach). I mówienie że gdyby był dobry bet preflop to bym wiedział na czym stoje - nie do końca się sprawdza.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    A w tym rozdaniu ciesz się że tak mało straciłeś )). Mam nadzieję, że mało bo zrzuciłeś prawda?
    No właśnie problem w tym że się mylisz

    Oto koniec rozdania

    100cm cod: raises $25.60 to $27.60 and is all-in
    GunmanPL: calls $19.30 and is all-in
    Uncalled bet ($6.30) returned to 100cm cod
    *** SHOW DOWN ***
    100cm cod: shows [As Tc] (four of a kind, Tens)
    GunmanPL: mucks hand
    100cm cod collected $44.65 from pot


    Zresztą ci co śledzą wątek "gorzkie żale" wiedzą jakiego mam pecha i juz się domyślili że inaczej być nie mogło. Po prostu nie wierzyłem że koleś z karetą jebnie takiego beta.

    CGJung0 - jak sobie dobrze radzisz na FR to może byś mi dał jakieś porady (temat "PS NL25 FR - Help" w dziale "Strategia i taktyka > Texas Holdem Full Ring"). Albo może jakaś przykładowa baza z PT żebym obczaił jak grac. Choć też zależy gdzie grasz.

  10. #30
    lol ja nie rozumiem po co wy sie wysilacie jak jasno zapytal CO ROBIMY PO RIVER a nie co robimy na flopie to po co te dyskusje o gre na flopie?po TAK rozegranej rece jest to fold i nie obchodzi mnie to czy ktos na mnie mowi "scarry donk" czy jak chcecie ,ale jak ktos nauczy sie pasowac tego typu rece to bedzie na dluzsza mete na +

    "czasem trzeba spasowac najlepsza reke"