Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Okazja

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Nikt tu nie wspominał jeszcze, więc może ja będę pierwszy, bo widzę, że 'forum maniaków pokera' stuknęło w zeszłym tygodniu równo rok istnienia :shock: !!! I wygląda na to, że ma się całkiem nieĽle.

    Także gratuluję Doli i liczę, że dalej się będzie rozkręcać. Innej opcji nie ma!!

    Uroczyście pozdrawiam,
    Marian

    PS. Mam nadzieję też, że niedługo nie będziemy świętować roku od ostatniej aktualizacji DoliBlogu.

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ups, rzeczywiscie, kiedys mialem sie na to jakos przygotowac, ale zapomnielm Skoro mamy ladna rocznice, to chcialem podziekowac wszystkim ktorzy na forum sie udzielali, a przede wszystkim sa (wg ilosci postow) Kirek, BlaCha, Soprano, Pinio, warsaw, Marian, ownerek, palo, VITORIO. Fajnie ze zebralo sie sporo nowych ludzi m.in. calkiem silna i udzielajaca sie na forum ekipa ze slaska , udalo nam sie dosyc sprawnie zorganizowac czwartkowe turnieje.
    Mam nadzieje ze kolejny rok to juz bedzie boom pokerowy na forum, a wyniki naszych uzykownikow co najmniej jak ostanie sukcesy warsawa .

    ps. co do bloga na razie sie nie bede wypowiadal, ale z ta rocznica to kto wie ... ;P.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!
    To ja się dołączam do gratulacji z okazji takiej rocznicy i składam podziękowania dla Doliego ze ammy gdzie sie spotykać i wymieniać poglądy :wink:

    Cytat Zamieszczone przez Marian
    PS. Mam nadzieję też, że niedługo nie będziemy świętować roku od ostatniej aktualizacji DoliBlogu.
    :lol: :lol: :lol: :lol:
    czesto zaglądam i chyba stwierdzam, ze Marian ma rację, albo DOli kosi taką kase, zę nie che o tmy pisac abu uciec przed zusami, fiskusami i innymi takimi :wink:

    Soprano

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Ja rowniez przylaczam sie do gratulacji.
    Pragne tylko sprostowac ze Sosnowiec to Zaglebie, czuje sie dyskryminowany kiedy chwali sie tylko ekipe ze Slaksa.
    8)