Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Niby macie rację, ale... Nieraz tak miałem że pograłem trochę, byłem do przodu, grałem dalej i stałem w miejscu albo straciłem to co zarobiłem + jeszcze więcej czasem. I potem myślałem "trzeba było kończyć wcześniej a nie grać dalej, lepiej bym na tym wyszedł". Albo czasem grając SH, grałem chwile aż ugrałem np 1BI i koniec, w następny dzień znowu tak samo itd i wtedy fajne wyniki w ptbb sie wykręcało a normalnie raczej nigdy mi sie tak nie udało.

    Podsumowując: patrząc na logikę macie absolutną rację ale w praktyce różnie to wygląda

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Niby macie rację, ale... Nieraz tak miałem że pograłem trochę, byłem do przodu, grałem dalej i stałem w miejscu albo straciłem to co zarobiłem + jeszcze więcej czasem. I potem myślałem "trzeba było kończyć wcześniej a nie grać dalej, lepiej bym na tym wyszedł". Albo czasem grając SH, grałem chwile aż ugrałem np 1BI i koniec, w następny dzień znowu tak samo itd i wtedy fajne wyniki w ptbb sie wykręcało a normalnie raczej nigdy mi sie tak nie udało.

    Podsumowując: patrząc na logikę macie absolutną rację ale w praktyce różnie to wygląda
    Posłuchaj jeżeli zawsze przegrywasz kiedy dłużej grasz to może to być wynik twojego zmęczenia, rozluźnienia itp. Ale ze statystycznego punktu widzenia nie ma znaczenia czy dzisiaj zagrasz 100 rąk i jutro 100 rąk, czy dzisiaj 200 rąk.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Statystycznie, Peri ma racje, czy zrobisz 100 czy 200 rak w danym dniu nie ma znaczenia. Natomiast ma to znaczenie pod wzgledem emocjonalnym.

    Po prostu jezeli dobrze sie nabudujesz zalozmy w 30 minut i te BI zaczynaja Ci ciazyc. Skoncz gre lub zrob sobie przerwe. Wlasnie taka sesje mialem ostatnio. Troche zarobilem, ale zaczelem myslec o wygranej, wiec log out i po godzinnej przerwie wlaczylem od nowa stoliki.