Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 2 rozdania

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Zdaję sobie sprawę, że w obu rozdaniach zagrałem jak debil, ale na wszelki wypadek proszę o komentarze na ich temat i sugestie jak można by zminimalizować straty w takich przypadkach.

    1.
    Brak informacji o przeciwniku
    Game # 819772002 - Texas Holdem No Limit EUR 0.05/0.10 - Table "Schijndel"

    Players(max 6):
    Trias (EUR 11.79 in seat 1)
    RUSLAN777 (EUR 7.53 in seat 2)
    YHBT (EUR 24.00 in seat 3)
    lichkata (EUR 4.86 in seat 4)
    supergrego (EUR 13.19 in seat 5)
    alee-- (EUR 11.88 in seat 6)

    Dealer: supergrego
    Small Blind: alee-- (0.05)
    Big Blind: Trias (0.10)


    Trias was dealt: -

    RUSLAN777 Fold
    YHBT Fold
    lichkata Fold
    supergrego Fold
    alee-- Call (0.05)
    Trias Check


    Flop - -

    alee-- Bet (0.20)
    Trias Call (0.20)


    Turn - - -

    alee-- Bet (0.60)
    Trias Call (0.60)


    River - - - -

    alee-- Bet (1.80)
    [Rozważałem tutaj call, ale skoro betował na flopie, to pomyślałem, że mógł na nim trafić jakieś dwie pary albo seta, z którymi mi zapłaci]
    Trias Raise (3.60)
    alee-- All-In (9.18)

    [Ale tutaj to już chyba raczej easy fold? Czy może jednak call i jeśli pokaże flusha, uznajemy to za zwykły cooler?]
    Trias All-In (7.29)
    alee-- Payback (0.09)




    2.
    Game # 819784762 - Texas Holdem No Limit EUR 0.05/0.10 - Table "Schijndel"

    Players(max 6):
    Trias (EUR 10.16 in seat 1)
    YshmuelY (EUR 2.93 in seat 2)
    - maniak
    YHBT (EUR 21.48 in seat 3)
    lichkata (EUR 4.99 in seat 4)
    zehavalevy (EUR 15.06 in seat 5) - o nim nie miałem zbyt wielu informacji, ale raczej słaby gracz
    Erlich888 (EUR 2.40 in seat 6)

    Dealer: YHBT
    Small Blind: lichkata (0.05)
    Big Blind: zehavalevy (0.10)

    Trias was dealt: -

    Erlich888 Fold
    Trias Raise (0.40)
    YshmuelY Call (0.40)
    YHBT Fold
    lichkata Fold
    zehavalevy Raise (0.90)
    Trias Call (0.60)
    YshmuelY All-In (2.53)
    zehavalevy Call (1.93)
    Trias Call (1.93)


    Flop - -

    zehavalevy Bet (11.00)
    Trias All-In (7.23)

    zehavalevy Payback (3.77)


  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    w 2 fold priflop raczej bym gral.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    1. Na flopie call może być choc mógłby być też raise. Na turnie bet raise - masz slaby kolor - dojdzie jeszcze jedna karta w kolorze i lipa a poza tym sparowany stół może dać fulla. Ja z wysokim kolorem calluje ale z niskim raise. Na river ok do momentu gdy koleś zagrał allin - wtedy fold. Ja ostatnio też trafiłem kolor i koleś raisował mojego beta, ale miałem 79 i na stole był K i T w tym kolorze (bił mnie kolor z J Q i A) i koleś był shortem więc go postawiłem przed allinem (miał kolor z damą). Natomiast tu masz kolor z 7 i bije cię kolor z ze wszystkim od 8 do K oraz grasz z przeciwnikiem mającym pełny stack.

    2. Do flopa zagrałbym tak samo. Na flopie na 35% dojdzie czwarty pik i wtedy raczej przegrasz, być może już ma kolor. Poza tym koleś robił 3beta więc szansa że ma monstera jest duża i bije Cię QQ+ a wygrywasz z AK (z którym bez pika by tak raczej nie zagrał), ewentualnie z JJ. Dlatego fold.
    Gdyby nie zrobił tego 3beta preflop to ciężka sprawa. Pewnie gdzieś w 40% przegrasz z flushem - dodatkowo przegrywasz z 2parami/setem, a wygrywasz ze słabszą parą/blefem. Przegrasz może gdzieś około 55-60% rozdań, z kolei masz do dołożenia troche ponad pół puli. Sytuacja marginalna. No i tą analizę robię teraz na spokojnie - podczas gry bym tego nie policzył i zagrał instynktownie (choć nie wiem co bym dokładnie zrobił)

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    w 2 fold priflop raczej bym gral.
    W którym miejscu? Po reraise zehavalevy'ego czy all in YshmuelYa (przypominam, że to maniak i do tego short - więc w zasadzie ma tu any two).

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    w 2 najbardziej podoba mi sie YshmuelY-świetne zagranie.Easy fold na flopie btw,jedyne co bijesz to kq,jeszcze lepiej fold PF.
    1.call spoko na flopie-wybrałeś defensywny wariant ok.Przede wszystkim reraise na turnie.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    1 Jak juz tak zagrales to raise na turnie obowiazkowy. Raise na river jest troche bez sensu bo od czego oczekujesz tutaj calla? Tylko idiota sprawdzi Cie tu z czymkolwiek innym niz flush (oczywiscie wiem, ze takich jest na nl 10 pelno ale to jest niewarte ryzyka) a Twoj flush jest slaby wiec po co wpierdalac sie w gowno jak dostaniesz allina tak jak w tym przypadku?
    2 Fold pf
    Ostatnio edytowane przez Karlos83 ; 31-05-2008 o 01:33