Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Brydż FAQ

  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Moglby ktos mi polecic dobre forum brydzowe/jakis darmowy soft czy kilka ksiazek. Pamietam mialem kiedys na pentium 200 taki zajebisty program z tragiczna grafika do nauki, ale swietny merytorycznie. Gdzies mi potem zginal i zaluje, bo ostatnio troche sie wkrecilem.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    www.polbridge.pl tam znajdziesz linki. W kwestiach nauki zerknij na strone Krzysztofa Jassema.
    Ostatnio edytowane przez CGJung0 ; 17-05-2008 o 07:01

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Dla już trochę 'zaawansowanych' polecam szczególnie www.bridge.com.pl

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jest chyba bridge base online czy cos takiego

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    jak chcecie możemy coś zagrać, zamiast ego 358 (na jakieś małe staweczki) , przynajmniej będzie bardziej intelektualnie

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Potwierdzam. Bridge Base Online (bbo) to zdecydowany nr 1 obecnie.
    Gra dostosowana do poziomów. Można też pokibicować najlepszym.
    Szczerze polecam.

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    to kto jest chętny? czekam na gg 1487543, bo już jestem zbyt nawalony by grać w pokerka

  8. #8
    BBO - tylko i wyłącznie! Super soft (na kurniku byłem na brydżu dwa razy - pierwszy i ostatni...), mega wybór gier i, co najważniejsze, nawet w partiach towarzyskich prowadzony jest zapis porównawczy.
    Oczywiście, można również na real monney, ale trochę trudniej utargać niż na pokerze...

    @Aston, 1$/IMP mogę usiąść.

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    rejent jestem na tak, tylko jak gramy, bo na BBO jest zapis porównawczy, oczywiście najl;epiej gdyby było nas czterech i gramy w kółeczko, generalnie do con. 4 rano jestem dostępny i czekam na podanym nr gg

  10. #10
    Sry, gg nie używam z urzędu. "rejent" na BBO, "r3j3nt" na skypie. Jasne, najlepiej 4 w kółko, ale w razie potrzeby znajdę partnera.