Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ja miałem podobnie na psie. Kupiłem jakiś czas temu 600$ od 1 gracza i zacząłem tam grać, oczywiście zrobiłem niezly br i się nieźle wku.. jak na netellera mogłem wypłacić tylko 300 dolców. Musiałem przelać im przez netka 1k żeby móc zabrać więcej. Trochę bez sensu to wszystko...

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Racja, troche bez sensu to, że własnej kasy nei mogę wpłacać i wypłacać kiedy i gdzie chce.

    Denerwuje się bo wczoraj o 20 im wysłałem wszystko, a oni nadal nie odpisali;P
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 17-05-2008 o 23:41 Powód: usunięt y zbędny cytat

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    everest ma zalosny suport ja z nimi w sprawie dokumentow uzeralem sie chyba ponad tydzien bo chcieli ode mnie jakis rachunek na moje dane a ja takowego nie posiadalem

    A swoja droga to chyba troche naiwne bylo ze mozna sobie traktowac pokerroomy jako posrednikwo w przelewach miedzy MB i netelerem :P Przeciez oni placa roznego rodzaju prowizje i dzieki temu my mamy przewaznie wszedzie darmowe wplaty/wyplaty wiec nic dziwnego ze sie burza gdy robisz wplata i odarzu wyplate i to jeszce inna metoda :P

    A to ze wyplaty nie sa natychmiastowe to dla bezpieczenstwa bo wtedy kazdy chip dumping bylby skuteczny gdyby wyplaty byly realizowane automatycznie ;P


    A co do sprawy pisz im poprostu tak jak sprawa wyglada jak nie mozesz wyslac jakiegos screena to powiedz ze to dlatego ze zablokowane masz konto . Mysle ze zwroca kase tylko troche potrwa to :P no i bedziesz pewnie musial cos u nich zagrac

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Skoro nadal nie mam odpowiedzi to może spróbować jeszcze raz napisać?

  5. #15
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    no pewnie - probuj. napisz ze przelales na everest i chciales tam grac, jednak znalazles lepsza promocje/bonus gdziestam, no i zrezygnowales. nie miales zadnych zlych zamiarow. a to ze wyplata na inny portfel to po prostu przypadek - bez zadnych celow. dodaj ze zostaniesz u nich i niech dadza ci iles punktow do wyrobienia i tyle. skoro wszytskie dokumenty wyslales, a nie mozesz tego zrzutu netka, to dodaj moze tresc maila z supportu netka o zablokowaniu. najlepiej jeszcze przepros za 'powstale problemy' chociaz to gnoje Ciebie powinni przeprosic chyba :P

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale najlepiej trzymaj sie jednej wersji bo jak zaczniesz krecic to nie bedzie dobrze :P

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Trzymam. Powiedziałem im w pierwszym meilu, że chciałem tylko dać przelać kasę z MB na Netka.

    Nadal nie ma odpowiedzi;/
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 19-05-2008 o 09:12 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Dobra. Weekend minął i nadal żadnej odpowiedzi.

    Może kolejnego meila im wysłać? Co Wy na to?

    Zadzwoniłbym, ale na stronie żadnego numeru nie ma;/

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    dokladnie tam nawet telefonow nie maja - dla mnie ta firma jest niewiarygodna

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    A dostales potwierdzenie, ze otrzymali Twojego maila, przekazuja go do odpowiedniego departamentu itp.... ? Jezeli nie to nie odpowiedza na pewno. Jezeli dostales.... to i tak napisz do nich jeszcze raz.

    Support everestu tak ma.