Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    http://www.sport.pl/sport/1,87610,5220894.html

    Osobiscie jestem temu przeciwny, i nie uwazam zeby zakaz startu byl dyskryminacja.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja też... czemu nie wsadzą go w bolid F1 no przecież nie ma nóg niech siedzi i zmienia rękami biegi i wciska gaz... ale niech wystartuje

    sorki, ale robi się tak wszystko pseudo poprawnie politycznie, że już nie wiadomo co i gdzie można powiedzieć i co i komu nie dać bo zaraz wniosek albo o mobbing, albo o molestowanie albo o rasizm.

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    o dyskryminacji to raczej nie ma mowy, przeciwnie nowoczesne protezy potrafią zapewnić mu przewagę na zdrowymi biegaczami i to oni mają dylemat - jak pokonać half-cyborga (sic!)

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja wiem o tym właśnie mówię :/

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Uważam, że trochę przesadzacie. Po pierwsze, w artykule jest napisane, że gość nie ma przewagi nad zdrowymi biegaczami, oraz że każdy taki przypadek będzie rozpatrywany z osobna. Po drugie, zdrowych graczy jest w chuj więcej niż tych bez nóg/rąk. Gdyby więc zdarzyło się, że goście z protezami zaczynają niebezpiecznie naciskać, to na pewno doczekamy się ogólnoświatowego protestu, który przyniesie skutek.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    widziałem kiedyś materiał nie wiem czy o tym gościu czy nie... ale z tego co tam widziałem to wcale nie uważałbym, że nie ma przewagi... te protezy takie sportowe są lepsze niż nogi to tak jakby Ci ktoś nie wiem jakieśgoś zwierzęcia nogi przywalił gdzie są wytrzymalsze na zmęczenie, bardziej sprężyste itd itp.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Też jestem przeciwny. Poza tym, ostatnia decyzja zezwalająca mu na bieganie zapadła po apelacji, gdyż wcześniej uznano właśnie, że ma przewagę nad innymi graczami. Mam nadzieję, że nie dojdzie do patologii, gdzie ktoś uwali sobie nogi, żeby wygrać sławę i pieniądze, bo będzie miał z protezami przewagę nad innymi. To oczywiście ponury żart... Generalnie cała sytuacja nie podoba mi się.

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Maly offtopic, widze zboczenie zawodowe nazywanie biegacza graczem

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    hehe

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Maly offtopic, widze zboczenie zawodowe nazywanie biegacza graczem
    Rzeczywiście Chyba wymagam urlopu