Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    przecież pula była zupełnie niezbudowana na ew. 2BI - myślisz, że na river nagle by Ci gość overbetował

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Wczoraj mialem fajne rozdanie wiedzialem ze gosc gra tight i pare rozdan wczesniej zlpal mnie na blefie znaczy zraisowal mocno river po moim becie i musialem wywalic. I takie rozdanie

    Mam

    gość podbija z buttona 4 bb stawki 0.5/1 pelne stacki
    daje call
    na flopie

    Mysle fajnie mam pare

    gosc wali c beta za pule okolo 8 BB

    mysle mysle moze standartowy c bet sprawdze

    turn

    Bylem bez pozycji wiec mysle co tu zrobic jak zagram mozliwy flush draw wiec wale za pule około 25BB

    gosc mysli mysli mysli i wywalił

    Nie bylo by w tym nic dziwnego dla mnie jak by nie pokazal


    Pomyslalem co ty tu robisz

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Z czasem uwazam ze najlepszym momentem na blef jest turn.
    Zauwazylem ze wiekszosc sprawdza 3 bet na c beta na flopie z marginalna renka wiec lepszym zagraniem jest sprawdzenie c beta i zraisowanie turn wtedy uwazam że blef jest bardziej efektywny co o tym myslicie?

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ariodg Zobacz posta
    Może i jestem słaby, może się nie znam, ale... sprawdziłbym to
    nie sprawdził tylko all in sprawdzenie to najgorsze co można zrobić

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez MMichal Zobacz posta
    nie sprawdził tylko all in sprawdzenie to najgorsze co można zrobić
    Nie przesadzaj - call nie jest taki zły zwłaszcza gdy czujemy że ma strita. Jeśli się stół nie sparuje to tylko call na river i często nie wrzucamy całej kasy do puli a jeśli się sparuje to wyciągamy od niego wszystko bo nie sądzę żeby zrzucił.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez ostrybyk Zobacz posta
    Wczoraj mialem fajne rozdanie wiedzialem ze gosc gra tight i pare rozdan wczesniej zlpal mnie na blefie znaczy zraisowal mocno river po moim becie i musialem wywalic. I takie rozdanie

    Mam

    gość podbija z buttona 4 bb stawki 0.5/1 pelne stacki
    daje call
    na flopie

    Mysle fajnie mam pare

    gosc wali c beta za pule okolo 8 BB

    mysle mysle moze standartowy c bet sprawdze

    turn

    Bylem bez pozycji wiec mysle co tu zrobic jak zagram mozliwy flush draw wiec wale za pule około 25BB

    gosc mysli mysli mysli i wywalił

    Nie bylo by w tym nic dziwnego dla mnie jak by nie pokazal


    Pomyslalem co ty tu robisz
    Rozegrałeś to rozdanie tak ohydnie, że to się w pale nie mieści i jeszcze gość cię tak nagrodził. Sick. Miałeś szczęście, że trafiłeś na idiotę, bo gdybym to ja trzymał tu AA to za każdym razem zobaczyłbyś z mojej strony all-ina po tym twoim lead-becie i pewnie wjebałbyś całego buy-ina.

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    z tym rozdaniem miałbym znacznie mniejszy problem niż z własnym
    ja tu easy pushuje na miejscu przeciwnika - bo taki lead-bet o pota przy takim TURNIE to fishowanie - popularne na B2B

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    No ja bym powiedział, że nawet na Ongame nikt by się nie zrzucił z tymi rakietami. Tutaj sie calluje głęboko z air, ale o chowaniu głowy w piasek to już nie ma mowy

    Słowem, trafiłes Osttrybyk na jednego strusia na tysiąc, reszta fiszy włacznie z moją prababcią by Cię zestackowała

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Czyli walicie tutaj all in, nawet pomimo tego, że jest duża szansa, że przeciwnik dobrał do tego flusha?

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Wiem ze mialem farta ze zrzucil ale powiedz mi dlaczego zagralem to zle? Gosci podbijal z buttona i mogl miec wszystko i nic! Więc nie wiem czemu mowisz ze to zle zagralem?