Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Ostatnio miałem kilka podobnych rozdań, mianowicie trafiam na turnie wysokiego flusha lub nut flusha, jednak albo karta dająca mi flusha paruje stół, albo stół się paruje na river. Co robić w takiej sytuacji? Oto rozdanie:

    http://www.tlpoker.pl/h/31894

    Chyba nie możemy zawsze obstawiać przeciwnika że akurat sparowany stół mu pomógł i ma fulla? Niemniej jednak check/call jest tam dopuszczalny czy wasting money?
    Zwłaszcza przypadek kiedy parująca karta spada na river i tracimy nutsa na boardzie?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja gram tak ze jesli jest duza pula to check call a jesli mniejsza to bet ale nie wielki (im wiekszy bet, tym wiekszego raisa z reguly sie mozemy spodziewac jesli ma fula). Akurat w twoim rozdaniu koles tak zagral ze mozna sie bylo seta spodziewac.

    Tylko ze ja sporo rozdani przegralem majac strita czy kolor przeciwko fulowi wiec moze podswiadomie jestem tu zbyt ostrozny.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Ja tam nie odpuszczam, a do tego stawiam gościa na allinie na riverze. Gość tak na prawdę może mieć wszystko.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    większa bomba na TURN
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 16-05-2008 o 14:44

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    większa bomba na TURN
    no właśnie, chociaż chyba nie była najgorsza. Nie chciałem go wypłoszyć na turnie, na river i tak brałem pod uwagę all-ina.

    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Akurat w twoim rozdaniu koles tak zagral ze mozna sie bylo seta spodziewac.
    To akurat bzdura IMO, limpowana pula, mógł złapać równie dobrze strita, niższy kolor albo nawet 2 pary, no i oczywiście mógł złapać akurat seta na turnie co było najmniej prawdopodobne. Zasugerowałeś się wynikiem akurat tego rozdania.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 16-05-2008 o 19:47