Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11
    Bardzo chętnie zagrałbym w Lidze UniBet. W turnieju w 77 zająłem 3 miejsce. Uprzejmie proszę o wiadomość na prywatna skrzynkę.

    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    lodz
    Posty
    3
    Witam, jestem tu nowy i do tej pory tylko czytalem forum ale gralem tylko w internecie. Czy jest mozliwe zagrac z wami na żywo?

    pozdrawiam, Maciek.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Pinio, śmieszy mnie trochę Twoja zawiść i jakaś dziwna chęć zemsty odrzuconego dzieciaka. Adres do HUCa chyba przez dwa lata był w pierwszym poście wątku o łódzkiej lidze. Każdy mógł przyjść i zagrać, czego najlepszym przykładem jestem ja. HUC był otwarty na nowych graczy aż do tego stopnia, że wkradła się jedna dziennikarska menda i zrobiła aferę. Po artykule w Expessie, owszem, chwilowo było trudniej dostać się do HUCa, ale jeśli się dziwisz naszym obawom, że następnym gościem może być np. dzielnicowy to tym bardziej Ci współczuję. Na turnieju Unibetu w Siódemkach byliśmy sporą grupą, zostawiliśmy telefony - odzewu nie było. Teraz powstaje Wasza "Liga obrażalskich" i zamiast wykorzystać tą sytuację do nawiązania kontaktów i skonsolidowania łódzkiego środowiska pokerowego, to Wy wolicie grać swoje 5-osobowe turnieje (bo kilkoro z Was pojedzie zaraz na wakacje) i dumnie trwać w przekonaniu "to teraz im pokazaliśmy". To tyle z mojej strony. Jak Ci opadnie ciśnienie to przemyśl tą sprawę

  4. #14
    Heheh to w takim układzie całe środowisko graczy z Silver Screen'a,powinno też teraz się obrazić i nie grać w HUC'u.

    P.S.
    Zapraszam na gry cash'owe do Silver Screen (nie casyno),blindy do ustalenia...Pozdrawiam Info na PW.

  5. #15
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    lodz
    Posty
    3
    Ja napewno wpadnę.

  6. #16
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    ja również dziękuję za grę i miłą atmosferę

    pzdr strzelec

  7. #17
    Słuchajcie. Nie ma co sie spierać.

    Przemeck ma rację. Gdzie i kiedy gramy w HUC'u, jest chyba dla wszystkich wiadome i to co najmniej od 2 lat. Zawsze środa wieczór to turniej na mikro stawki i ringi. Gramy też w piątki. Jak ktoś będzie miał wolę wspólnej gry, niech przyjdzie, to zagramy razem. Jak nie - to nie. To wolny kraj.

    ps. Zbyt zacne są w HUCu akcje, by sie tam w końcu nie zjawić - ale to moje osobiste zdanie

    pzdr. Rufi

  8. #18
    Niemi przemówili...

  9. #19
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2
    Ok, do tej pory ograniczałem się do czytania i nie czułem potrzeby odzywania się na tym forum, ale muszę przyznać, że im więcej czytam na temat łódzkiego środowiska, tym mniej rozumiem. Mieszkam w Łodzi i chętnie zmieniłbym grono przy stoliku, dlatego zacząłem obserwować temat. Byłbym wdzięczny za oświecenie mnie, forumowo bądź pw, w temacie zawiłości pomiędzy grupami i ewentualnych lokalizacji do grania. Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowane przez zahn ; 03-06-2008 o 22:24

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Napewno jest HUC, dostępny dla wszystkich. Turnieje w środe o 2030. Co do tajemniczej ligi by Unibet - nie wiem ale jesli jest opcja to napewno kilka osób grajacych w HUCu by chetnie zagrało.