Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta

    + 180BB z 77 na flopie 234 - oczywiście push poparty readem
    LOL. Jak dla mnie taka gra jest szalona ja bym pewnie trafił na wyższego pocketa przynajmniej. No ale z Twoim wizerunkiem gracza uczącego się grać LAG (tak cos ostatnio pisałeś) to pewnie Cię sprawdzają z byle czym Poza tym co innego SH a co innego FR.

  2. #52
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    no napewno

    wiem, że takie calle są szalone - ale jeśli mam kilka notek (5), które mi mówią że to jest easy call to calluję

    koleś miał A9 i na szczęście nie zobaczyłem już ani A ani 9

    ps: nigdy nie uciekaj ze stołu deep gdy grasz z fishami i masz spoko rolla


    No różnica między FR a SH jest kolosalna

  3. #53
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    dziś skasowałem gościa na 230BB - miał QQ, all-iny poszły na FLOPIE a nie PF. Jeśli nie będziesz 4betował KK+ PF IP to na flopie zwykle opłaci Cię więcej overpairs - dobra taktyka na lekkie deepy.
    Przyznam że to ciekawe, chociaż zabawa w takie sraczki często się źle kończy. Bo często albo spada overkarta zabijająca Ci akcję i jak jesteś do tego bez pozycji to jest zgaduj zgadula, albo dobry przeciwnik zrzuci 1010 po akcji na flopie 8high za to wystakuje Cię na 230bb na secie którego dałeś mu złapać.

  4. #54
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Igiel ma rację, ale tylko pod warunkiem, że:

    a) jesteśmy na pozycji
    b) jesteśmy last to act (i nie grozi symfonia calli od gości którym otworzyliśmy implied odds)

  5. #55
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Np kiedys miałem 4,5BI i jeden donk co często grał alliny, też miał 4.5 BI bo miał fuksa i z shitami wygrywał przeciwko KK czy AK. I sprawdzenie go nawet z mocna karta w moim przyp było zbyt ryzykowne - jeśli przegram to stracę 4.5BI i potem muszę dłuuugo to odrabiać. A gadanie w tym przypadku, że w dłuższym okresie wyjdę na +, nie ma sensu bo takie sytuacje się prawie nigdy nie zdarzają więc albo wygram albo przegram i koniec.
    Reszta nie zauwazyla tego kokoska czy co? Nie no w ogole full wypas ziomek, tak jest pogadajmy sobie o strategii w pokerze z 4,5 buyinami w rollu. To cale gadanie o byciu na plus w dlugim okresie to sciema, zgadzam sie, mhm... ratunku...

  6. #56
    Sorry za double posta ale teraz napisze cos bardziej merytorycznego. Duzo sie w tym watku przewija takiego marudzenia, ze 'ojej tylko 60/70/80/90 procent szans' ludzie, tak wlasnie sie buduje rolle, to jest to co wygrywajacy gracze robia calymi dniami. To jest wlasnie wygrywajacy poker, wchodzisz allin z szansa wieksza niz 50%. ALBO ogladasz nastepna karty za dopowiednia cene (betujac, callujac, nie wazne) z powaznym zapleczem zetonow na wypadek gdyby na turnie, riverze, flopie sie okazalo, ze wasza najgorsza reka wlasnie dostala support i trzeba przeciwnika wycyckac. W obu tych sytuacjach przydaje sie JAK.NAJWIEKSZY.STACK. Nie ma innej opcji nie wspominajac o jakis egzotykach typu CAP NL to jest jeden z edgow i nie mieszajcie do tego problemow psychicznych zwiazanych z brakiem odpowiedniego rolla! Mam w bazie pt kilkadziesiat tysiecy graczy niektorzy kilkanscie tysiecy rozdan i nie znam zadnego regular short stacka ktory bylby long term + ev.

  7. #57
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Dla większości to co napisałeś to (cytując takiego jednego) oczywista oczywistość.

    Raczej można by się zastanowić jak modyfikować naszą grę mając 4BI i grając przeciwko przeciwnikowi też z 4BI. Jak się zmienia zakres preflop? Co z 3betami preflop, zmienia się nasza reakcja na nie?
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 31-05-2008 o 17:23

  8. #58
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Imo ogólnie więcej callujemy(nawet 3 bety)pf z kartami drawującymi i nie pokrywającymi się z jego zasiegiem gdyż mamy bardzo duże implied oddsy.

  9. #59
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    deep stacki graja tez ostroznie...

    PokerStars Rozdanie nr 17726117097: Hold'em No Limit ($25/$50) - 2008/05/27 - 10:24:53 (czasu ET)
    Stół 'Thais' 9-max Miejsce nr 1 to rozdający
    Miejsce 1: S_System ($1925 żetonów)
    Miejsce 2: etizzle ($5097 żetonów)
    Miejsce 4: Edu__Parra ($11179 żetonów)
    Miejsce 5: ~diQ~ ($925 żetonów)
    Miejsce 7: kirbynator ($7800 żetonów)
    Miejsce 8: sweetluvin7 ($10483 żetonów)
    etizzle: wpłaca małą ciemną $25
    Edu__Parra: wpłaca dużą ciemną $50
    *** KARTY WŁASNE ***
    ~diQ~: pasuje
    kirbynator: pasuje
    sweetluvin7: podbija $150 do $200
    S_System: pasuje
    etizzle: pasuje
    Edu__Parra: podbija $300 do $500
    sweetluvin7: sprawdza $300
    *** FLOP *** [5c Kc 3s]
    Edu__Parra: zagrywa $750
    sweetluvin7: sprawdza $750
    *** TURN *** [5c Kc 3s] [Ts]
    Edu__Parra: czeka
    sweetluvin7: zagrywa $1300
    Edu__Parra: podbija $1500 do $2800
    sweetluvin7: sprawdza $1500
    *** RIVER *** [5c Kc 3s Ts] [6d]
    Edu__Parra: czeka
    sweetluvin7: czeka
    *** POKAZANIE KART ***
    Edu__Parra: pokazuje [Ks Ac] (parę Króle)
    sweetluvin7: pasuje rękę
    Edu__Parra wygrał $8122 z puli
    *** PODSUMOWANIE ***
    Łączna pula $8125 | Prowizja $3
    Stół [5c Kc 3s Ts 6d]
    Miejsce 1: S_System (rozdający) spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 2: etizzle (mała ciemna) spasował przed Flop
    Miejsce 4: Edu__Parra (duża ciemna) pokazał [Ks Ac] i wygrał ($8122) z parę Króle
    Miejsce 5: ~diQ~ spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 7: kirbynator spasował przed Flop (nie zagrał)
    Miejsce 8: sweetluvin7 nie pokazał