Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 103
  1. #91
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jakie? I dlaczego?

  2. #92
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Na 2+2 pewnie przede wszystkim. Oraz na fora przy stronkach coachingowych. O ile pamiętam czasowo zbiegło się to z wejściem ustawy u nas. Pewnie ludzie grający zawodowo nie chcieli się z tym afiszować na polskim forum.

  3. #93
    Dołączył
    Feb 2016
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    1
    Przez ostatnie kilka wydarzeń w życiu również straciłem zapał i do gry i do samego życia. Było to jedno z zajęć które dawało mi jeszcze jakąś radość...

  4. #94
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    6
    też polecam przerwę, w rutynę pewnie wpadłeś, zatęsknij za grą i będzie super

  5. #95
    Zdaje się, jeśli zaginął interes do pokera, oznacza wy albo nie wypróbowywały dostatecznego napięcia, adrenalinowej sytuacji podczas gry, albo napięcie przestało być dosyć znaczące żeby wam chciało się powracać za nim do gry znów i znów, trzeba zacząć grać z bardziej wysokimi stawkami, alboż prosto grać na pewne kwoty,jeśli do tego graliście dla sportowego interesu

  6. #96
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    1
    Ja również straciłam zapał do gry bo ostatnio dosyć sporo przegrałam.




    __________________________________________________ ________________________________
    kliknij po źródło

  7. #97
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    1
    Jestem początkujący, ale zastanawiam sie nad tym już teraz, jak długo utrzyma mi sie zapal do gry...

  8. #98
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    1
    takie już jest życie

    ___________________________
    POŻYCZKA ONLINE

  9. #99
    Zrób sobie przerwę na kilka dni. To ci na pewno pomoże.

  10. #100
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    9
    Myślę. Zrobić sobie przerwę zawsze przydatne.Wrócisz, kiedy będzie trzeba.))))))